Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az új fajta predi is ugyanolya...

Az új fajta predi is ugyanolyan érzékeny tényleg, mint a régi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vita inditónak szánom egyáltalán. Tudom, hogy itt haraptok a kora tesztelőkre, de van belőlünk egy jópár. Én is az vagyok, de soha egyetlen képet nem raktam fel, hogy láttok e rajta valamit. Sőt még akkorsem, amikor valóban szép pozitív volt a tesztem. Sajnos őt elveszítettük a 8.héten. Vissza kellett állnom a várakozók sorába. Még nincs gyermekünk, de nagyon szeretnénk.


A sikeres hónapban egész korán 10 dpon kimutatta a régi predi halványan, de láthatóan. Tudom, hogyha újra sikerül majd a baba, akkor sem garancia hogy ismét kimutatja a 10 dpon.


Viszont őszintén szeretném megkérdezni, hogy akinek az új predi mutatta ki a babát, és kora tesztelő, hanyadik dpon mutatta? Ugyanolyan érzékeny csak a borítás lett más?


Nyilván a marketingre nem alapozok én sem, 6 nappal előtte nem fogok tesztelni azért én sem.


A kérdésem azon alapszik, hogy tudtam rendelni predit majdnem fele árban, és megörültem, mert azt hittem a kifutó része miatt kerül annyiba, mint a 10es facelle. A weboldalon a régi doboza volt még. Ma megjött a csomagom, de a dobozain az új predi látható. Kicsit azért csalódtam, mert szerettem a régit.


Tudom tudom bármelyik teszt kimutatja, ha van baba, pusztán tapasztalatokat szeretnék!


2023. szept. 25. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Elég régóta próbálkozunk, általában predit használok. Nekem az a tapasztalatom hogy ha a 10.dpon negatív akkor az már nekem az is marad. Tehát megfordítva a dolgot, én úgy gondolom hogy ha van baba, akkor a 10.dpon már mutatja a predi. Nyilván van akinek nem, de ha az ovut biztosra tudod akkor sztem a 10.dpon már elég biztos az eredmény.
2023. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is korán szoktam tesztelni, múlt hónapban két predit vettem és mind a kettő (8 és 10 DPO) két csíkos lett, persze a második csík halványabb volt, viszont jól kivehető, ezzel szemben a facelle teljesen hómező volt a 9 és 11 DPOn, végül nem volt baba, időre megjött, szóval tudom, hogy akkor csak a száradási csíkok csaptak be de emiatt inkább facellet veszek.

2023. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!