Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tesztről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csináltam egy Viola tesztet(5ml érzékeny), aktus után kb 9nappal, ovulacio idején voltunk együtt többször is. Viszont éjszakai műszak után jöttem haza , reggel megcsinaltam a tesztet, de bealudtam, tehát időn túli 6ora múlva néztem meg sajnos. Viszont egyértelműen látszik rajta a másik csík , rózsaszín is. Ilyen esetben is csak szaradasi csík lenne? Volt itthon vaterarol rendelt one step teszt,amit 2 nap múlva megcsinaltam, elméletben 10ml érzékenységű de negatív lett. Nyilván megvárom megjön e, addig nem csinálok újra tesztet, de valószínűnek tartom ez a hónap is elúszott… megtennétek hogy megnézitek a csatolt teszt képét? Nagyon köszönöm a segítséget.



2023. okt. 22. 00:06
 1/10 A kérdező kommentje:
2023. okt. 22. 00:07
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem csatoltál képet. A teszttel várd meg az első kimaradt mensest.
2023. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2023. okt. 22. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Fél óra után sem nézegetjük, főleg nem 6,főként az ilyen szellem csíkok miatt.

9nap még korai, kb 2 hét kell.

2023. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Alapból nem lehet bízni egy időn túli tesztben...

Hogy nézett ki ez a teszt szétszedés előtt? Egy ilyen érzékeny teszt amúgy is simán lehet becsapós, ez az érték alig van a normál tartomány fölött...

(4-es: 5-ös tesztnek 2 hét hét? Még a 10-esnek sem kell annyi normál esetben, sőt, a 25-ösön is derengeni szokott már valami addigra...)

2023. okt. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi lett a viola tesztem,de nekem biztosan időn belül jött ki a 2.csík. Mivel nálad nem lehet tudni hogy időn belül jött.e ki vagy nem így én ezt nem tekinteném pozitívnak. Próbálj predictor vagy facelle tesztet,ezek már a 12.dpon biztosat mutatnak.
2023. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5:lehet előbb is 2 nappal, aztán születnek a gyakori kérdésre százára a kérdések és a homályos fotók, hogy akkor ez csík vagy nem csík?!
2023. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennél a tesztnèl alapbòl 10-15perc elteltével jelenik csak meg a màsodik csík


Nàlam ettöl halványabb volt a 8.dpo-n és a többi csak ezutàn lettek pozik...

Ugy hogy tesztelj szerintem reggel ùjra,biztos pozitiv lesz

Drukkolok

2023. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért a Viola teszt akkor sem lett pozitív, mikor már a predictor és prima pozitív volt. Semmilyen száradási csík nem volt rajta. Szóval drukkolok.
2023. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jelent meg semmi a violán, extra halványan sem, úgyhogy tuti ott volt a hcg a vizeletben. Viszont nyilván ez nem garantálja, hogy fejlődött a terhesség. Holnap/holnapután tesztel újra egy 10-essel. Ha negatívak, akkor engedd el. De reméljük pozi lesz :)
2023. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!