Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal védekezés nélkül szeretkeztünk és napok óta feszül és fáj a mellem rosszul vagyok egész nap (hányinger,fejfájás)

Étvágyam az nagyon nagy gyakori vizelési ingerem van és ha tehetem alszok egész nap

Holnap kellene megjönnie de semmi előjele nincs ami általában nekem szokott lenni terhességi tesztet nem végeztem még,félek hogy csalódom ujra de ha esetleg nem jönne meg fogok tesztelni.

Szerintetek van esélyem?



2023. okt. 28. 18:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyilván lehet másnak az oka is csak gondoltam rákérdezek itt is hcg hormon ha terhes vagyok kell hogy legyen a szervezetemben hisz akkor nem mutatná ki a tesztet sok ismerosomnek mar 3-4hetben is jelentkeztek a tunetek
2023. okt. 28. 22:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteid a terhességtől vannak, akkor a tesztnek már mutatnia kell, mert a tüneteket a megemelkedett hcg okozza :)
2023. okt. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, menzesz előtt "terhes" tüneteket okoz a progeszterontermelés, vagy a PMS tünetegyüttes. Nekem frankón terhes tüneteim vannak minden menzesz előtt. Utálom a szagokat, fel van dagadva a mellem, néha hányingerem is van, és amikor kémiai terhességem lett 2 hónapja, semmilyen tünetem nem volt, de megjött 8 nap késéssel. :( A nem várt terhesség napján a legtöbb tünetet még nem a kezdeti HCG szint okozza (4 hetes a terhesség a nem várt napján, a Clear Blue 1-2 hetet ír, mert ovulációtól számolja). Igazi terhességi rosszulléteket 5-8 hetesen érzett a legtöbb ismerősöm, addig mindenki sima PMS-nek írta le, ami a progeszteron miatt van, a progeszteron a terhességmegtartó hormonok egyike, ettől vastagszik meg a méhnyálkahártya, hogy beázódjon a megtermékenyített zigóta.


Akinek nincs elég progeszteronja, annak külsőleg pótolni kell, mert elvetélhet.


Tesztelj holnap, sok teszt már 3-4 nappal a nem várt előtt simán kimutatja a poz. eredményt.

2023. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Negatív x-epil szerintetek van még igy esélyem (mensi meg mindig semmi)
2023. okt. 30. 13:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Hányadik napon van a ciklusban? Sajnos a 35-40. Napig minden menzesz ciklus normálisnak számít. Ha a 40. Napon se jön meg, akkor lehet vagy terhesség, vagy nem is volt ovud a héten. Ha babát akarsz, inkább ovulációs tesztekkel találd ki, mikor kell együtt lennetek. Sajnos a negatív eredmény nem biztató, az x-epil késéskor már leugrik, nem is halvány...
2023. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ma meg jött....hát egy kicsit azért sajnálom de próbálkozunk tovább hátha egyszer összejön
2023. nov. 2. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!