Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal menzesz előtt...

12 nappal menzesz előtt alhasi görcsök, puffadás, derékfájdalom Lehetek kismama?

Figyelt kérdés

Peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt a férjemmel. Megszakításos módszerrel. Nem terveztünk most kisbabát, de azért sem védekeztünk mert örülnénk ha mégis jönne! ❤️

Szóval peteérés után két nappal már elkezdődtek az alhasi görcsök, a puffadás és a derékfájdalom, és azóta is tartanak folyamatosan! Ezt tényleg folyamatosnak képzeljétek el. Reggeltől estig. Most már 6 napja. Tegnap este pedig hasszúrkálást is éreztem. A ciklusaim 30 naposak szoktak lenni.

Reménykedhetünk babában? :)



2023. nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod mikor volt ovud, mert nekem az ovu tüneteim ilyenek
2023. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Egyrészt nyomonkövetem, másrészt érezni is szoktam.

Nekem nem ilyenek az ovu tüneteim, és nem is tart soha tovább 1-2 napnál.

2023. nov. 7. 13:37
 23/34 Truest ***** válasza:
18%
Drukkolok, majd várjuk a pozitív teszteket! 🤞
2023. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Mivel követed nyomon?

Nekem volt olyan hogy 100% ovus tünetem volt csak lh teszt nem lett +, csak 1 héttel később.

2023. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán az ovudat érzed. Majdnem 2 hétről beszélünk, nagyon sok idő. Ha ennyire szeretnétek babát, akkor most bújjatok össze. Hiába mondod, hogy megszakításos védekezés, te lelkiekben már szeretnél hát ezzel semmi gond nincs a világon. Viszont 12 nap, az baromi sok idő.
2023. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%

#19! Figyelj, nekem terhesen olyan "tünetem" volt, ami soha azelőtt (40+vagyok.) Persze nem 2 nappal ovu után. Sajnos, elvetéltem, de azóta majdnem minden hónapban ugyanaz van. Nem vagyok terhes!

"Rengetegen" esnek így teherbe, csak egyik ilyen dugásnál se vagy ott. Én egyet ismerek, tesóm barátnőjét. Így lett a kisfia. Már iskolás volt a gyereke, amikor nekünk mondta, hogy a pasi annyit mondott szex után, "jaj, bocs, kicsit bement."Na, így lesznek, csak nem dicsekednek vele. Sok esetben meg a pasi nem is szól.

Gondolj csak bele, ha nem kerül beléd sperma, hogy a viharba lehetnél terhes?

#17

2023. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%

"A megszakításról meg annyit hogy rengetegen esnek így teherbe."

Persze, ha a pasi benézi és nem tud időben reagálni (megszakítani) akkor lehet terhesség, de az nagyon nagyon ritka, hogy valaki előváladékban lévő élő spermiumtól essen teherbe. Csak sokan erre fogják, hogy nem tudtak megfelelően "védekezni" a megszakítással.

2023. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a beágyazódás kb az ovuláció után 5 nappal kezdődik?

Szóval oké, elhisszük, hogy te mindent is megérzel, de azért a beágyazódás előtt megérezni a beágyazódást egy kicsit vicces.

2023. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#27! Ez így van! Normál aktusnál is 20-25% egészséges nőnek, hogy teherbeesik. Nézzük, mi történik, amikor "előváladéktól lettem terhes".

Nem minden előváladék tartalmaz spermiumot.

Ha, tartalmaz is, elenyésző számban. Többmilliós számnál is már terméketlenné nyilvánítanak egy férfit, mert olyan minimális az esélye spontán terhességnek. Akkor mennyi lehet max.néhány ezernél?

Előváladéknál nincs "kilövelés", maga a folyadék is kevesebb, amiben úsznának. Szóval jóval nagyobb távot kell megtenniük, jóval kedvezőtlenebb körülmények között, mint ejakulációnál. Arról még nem is beszéltünk, hogy a start mező nagy eséllyel a hüvely, aminek ph-ja eleve öli a "versenyzőket".

Szóval lehet számolgatni, ilyen esélyekkel, milyen rengetegen eshetnek így teherbe...

#26

2023. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29 es "A" már megint...
2023. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!