Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dávid teszt , ki mennyire...

Dávid teszt , ki mennyire bízik benne?

Figyelt kérdés

Esetleg a predictor earlyvel összehasonlítva, tényleg tapasztaltatok különbséget a kettő között?

Később lett pozitív a dávid teszt ?

Ha esetleg nem predictort használtál akkor mi mutatta ki előbb?



nov. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt használtam, a david is mutatta 11.dpo-n. (korábban nem teszteltem)
nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A david ugyan akkor mutatta mint a 25 ös x epil, a predi 2-3 nappal előbb
nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A facelle is nagyon jó teszt.szerintem kb ugyanolyan kategória,mint a predictor,csak sokkal olcsóbb!Dávid nem olyan érzékeny,mint ezek.
nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat még hátha jön több is , annyi hogy a dávid teszt 10-es amit vettem, ezt elfelejtettme bele írni, így is azt mondjátok hogy nem olyan érzékeny? 🫣
nov. 23. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
*elfelejtettem
nov. 23. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
De a David 10-es teszt ugyanolyan érzékeny, mint a facelle. Az új predictor kevésbé érzékeny, az csak 12,5-ös.
nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt fent olvasgattam pár kérdést és szóba kerültek az érzékenyebb tesztek. Ott említették sokan , hogy a dávid teszt nem annyira jó mint a predictor ( akkor ott logikusnak tűnt abban a kontextusban, hogy biztosan a 10-es dávidra gondolnak hiszen azt volt érdemes összehasonlítani az akkor még érzékenyebb predictorral. ) A predit tudtam hogy megváltozott de azt nem , hogy nem csak a külseje hanem az érzékenysége is .


Az itt fent olvasottak alapján szűrtem le hogy teszt és teszt között is van különbség, hiába egyforma érzékenységűek .

Csak kíváncsi lettem volna a tapasztalatokra, mert ha ez a dávid teszt is jó akkor megrendelem és nem nézek más fajtát mert ez nagyon olcsó.

nov. 23. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendeld meg nyugodtan. Ha normális időben tesztelsz (12.dpo után) 100%-osan mutatni fogja.


Én mindig először a daviddal teszteltem, de tartottam itthon egy perdictort. Sokáig próbálkoztunk, úgyhogy vagy 50 db David tesztet elhasználtam, egy vagyon ráment volna ha mindig valami drágával tesztelek.

Amikor pozitív lett a David akkor megcsináltam a drágább tesztet is, mert nyilván olyankor nem akar hinni az ember a szemének :)

nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!