Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív vagy pozitív?

Negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, én kizárnám a terhességet(erős csíknak kellene már régen lennie ahhoz), mivel tudom mikor volt ovum , szeptember 30..együtt is voltunk, megjött a mensim október 15.én este ..pecsételés volt, majd másnap ömlés , darabos stb..de csak aznap estig, utána elmúlt tehát egy napos vérzésem volt,a mellfájdalmam nem múlt el, szorulás, émelygés, ingerlékenység..gondoltam csinálok egy tesztet, csináltam két 25-ös-t halvány lett mindkettő, extra halvány ..ki is dobtam őket, ma reggel pedig csináltam egy qupidot, azonnal látszott rajta valami maszat majd eltünt róla, de fél órán belül ott virított ez a csíkocska..szeretném tudni járt valaki hasonló helyzetben, én igazából attól félek, hogy nem -e méhen kívül van ha van....orvosommal felvettem a kapcsolatot jövőhéten fog fogadni, máshoz nem megyek csak abban az esetben ha görcsölnék vagy egyéb.Nem vagyok már mai csirke, van gyermekem, de szeretnénk tesót, nem jön össze, velem hormonilag minden oké van pém stb, de férjemnek kevés a spermája, növeljük éppen:)Véleményekre lennék kíváncsi, jöhet hideg is meleg is, csak saját tapasztalat legyen.Egy dolgot ne írjatok, hogy időn túli teszt nem ér, egy nem is, de három?


[link]


2010. okt. 20. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív.
2010. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én ezért sem ajánlom senkinek sem a Qupidot, sem más kazettás tesztet... Nekem ennél sokkal vékonyabb és világosabb csíkot mutatott a Qupido meg a Gabriel (szinte semmit), mikor más tesztek egyértelműen pozitívak voltak. Szóval, én nem zárnám ki a terhességet, bár a darabos menzi nem igazán jó jel. Én azt tanácsolnám, hogy próbálj ki egy sugaras tesztet is. Ajánlom a ClearBluet, de ha drágának tartod, akkor bármelyik mást.
2010. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem is inkább pozitív a teszt.
2010. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az lesz holnap valami komolyabbat veszek, kipróbálom a clear bluet..itt a görbém..az sem egy terheshős:( [link]
2010. okt. 20. 17:06
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem pozinak tűnik ...nekem ilyen volt de nem vagyunk egyformák. Mindkettő 1 hét múlva erős csík lett és van 2 babám azóta. (vagyis gyerekem).

De ez a darabos vérzés nem tűnik jónak lehet h terhes voltál de már nem :((

2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát ha a leírtak és a görbét ellenére terhes vagy, akkor én már bármiben hinni fogok!:)

De tényleg! Nem értek annyira hozzá, de méhen kívüli lenne, akkor sem biztos,hogy megjönne, ráadásul szerintem a hőd is fent maradt volna!

2010. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na igen, ez az..ha mégis terhesség lenne akkor valami nagyon nem stimmel vele, úgy, hogy inkább lenne egy teljesen nega tesztem és ne lenne semmilyen tünetem..akkor nyugodtabb lennék..
2010. okt. 20. 17:15
 8/22 anonim ***** válasza:
Hááááát, szerintem irány doki. Ez egy vetélés, vagy egy méhen kívülinek a tünete! Ha méhen kívüli akkor komoly baj lehet belőle. A teszt egyértelmű pozitív. Ha meg esetleg vetélés indult , akkor gyógyszeresen menthető, ha csak a sárga test elégtelenség miatt esett vissza a hőd!!!!! Szóval mielőbb orvos. Én a helydben már most elmennék az ügyeletre!!!!!!
2010. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

menj el a nőgyógyászati sűrgősségire, megnéz valaki UH_n és megmondja hogy mi a helyzet!

Mondd azt hogy van egy pozitív teszted, ürügyként hogy fájdogál a hasad, meg hogy a dokid csk jövőhéten tud fogadni, de te szeretnéd tudni hogy babás vagy e vagy sem.

én nem bírnám ki.... az meg ingyenes, meg kell hogy nézzenek!

nekem is van már 2 kisfiam, szerintem a teszted pozitív!

DE és olvastam itt egy olyan kérdésnél hogy ugyanilyen volt szinte a görbéje, esett a hője és elment a babája és azért volt ilyen halvány a tesztje....

HÁT NEKED NE így legyen. menj nézesd meg magad, mert ha valami gáz van akkor tudnak még lehet felírni Duphastont vagy valamit.

Kívánom a legjobbakat!

2010. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

17.45-ös vagyok: itt a kérdés amiről beszéltem, szegény így járt csajszi. látod, inkább menj el te is dokihoz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!