Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folytonos petefészek fájdalom...

Folytonos petefészek fájdalom ovuláció után mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete volt ovulációm, viszont az utóbbi napokban néha néha szurkálódik a petefészkem (4-5 napja). Sejtem hogy nem a beágyazódás vagy nem is tudom. Tesztelni még ugye jócskán korai. Az ovulációs tesztek viszont erősödnek. (Ugyanúgy használtam mint mikor ovulációt nézek vele)

Ez lehetséges hogy a beágyazódás vagy a petefészkemmel lehet valami? 😬


nov. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan 50-50% esélyed van rá, hogy beágyazódás vagy meg fog jönni. Nekem elhiheted, teljesen ugyanazt éreztem akkor is mikor sikerült meg akkor is amikor nem. Sőt pont mikor nem is gondoltam rá és nem figyelgettem a tüneteket az tűnt fel, hogy már 3 napja késik és pozitív lett a teszt.
nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én nem tudok már nem rá gondolni :( de igyekszem nem “rástresszelni” 🥺

De azért köszi 🥰

nov. 27. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell mondanod, 3 év után sikerült
nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sőt, az is lehetséges hogy egyik sem. Szúrkálhatnak a belek is, és a sárgatest is.
nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel LH hormon folyton jelen van, semmit nem jelent, hogy erősödnek a tesztjeid, azon túl, hogy pocsékolod őket.
nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!