Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
 291/299 anonim ***** válasza:
47%

Elvileg az ovu tesztelés alapján nekem december 3 vagy 4-én volt peteérésem (sajnos nem sikerült elcsípnem a pozitív tesztet, így csak majdnem pozitív tesztem volt), szóval nem valószínű, hogy a beágyozódás miatt volt a reggeli szurkálás😕 Hacsak nem 2x volt peteérésem ebben a hónapban, ami nagyon-nagyon ritka😄

De azóta vizes, átlátszó folyásom is van, igaz, csak minimális, de nekem ez is szokatlan, mivel még nem volt ilyenre példa. Mindenesetre én majd itt tudósítok, hogy mi a helyzet, mert nem vagyok facebookos😊

Köszi mindenkinek a támogatást❤️

F

dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/299 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, aki mèg nem tette meg, gyertek àt a facebook csoportba mindenkèpp. Ott sokkal àtlàthatòbb kivel mi törtènik. Ide meg màr alig jàrunk vissza. Jò lenne tovàbbra is tàmogatni egymàst. Gyertek, gyertek. Ha kell a csoport neve, ìrjatok privit. :)
dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/299 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, Andi vagyok


Nekem tegnap lett egy alig látható pozitív tesztem, ami ma reggelre szépen erősödött.


[link]


Ezek után sajnos délben elöntött a vér. Nagyon szomorú és csalódott vagyok. Egyébként ma van a nemvárt napja.


Én nem csatlakozok a fb csoporthoz, ne haragudjatok! Szükségem van egy kis figyelemelterelésre. Az utóbbi 2 hónapban nagyon rápörögtem a baba témára. Szinte ebben éltem az ovuláció utáni 2 hétben. Szeretnék ettől kicsit elszakadni és az nem fog menni ha benne vagyok egy ilyen csoportban.

Mindenkinek akinek pozitív lett a tesztje, nagyon boldog babavárást kívánok! És mindenkinek boldog, békés karácsonyt!

Nagyon jó kis csapat volt ez! :)

dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/299 anonim ***** válasza:

Sajnálom Andi, pedig tènyleg nagyon jòl erősödött a teszt. Ezek szerint kèmiai lett.


Teljesen megèrtelek, ha ùgy èrzed,hogy nem erre van szüksèged, akkor tènyleg nem segítenek ezek a csoportok.


Szorìtok neked nagyon a következő hònapra. :)


Gigi

dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/299 anonim ***** válasza:

Jajjj, Andi, de sajnálom, igen, kicsi gondolat elterelés, karácsonyozás, aztán majd jöhet a következő próbálkozás, amikor készen állsz rá ☺️❤️

Ne add fel, a te babád is várja már, hogy lecsúszhasson azon a képzeletbeli mennyei csúszdán ❤️

dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/299 anonim ***** válasza:
Kriszti voltam
dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/299 anonim ***** válasza:
Nekem január 1 A nem várt, de én már teljesen bele vagyok betegedve mert most gyógyszert is kaptam ovuláció indukciós kezeléshez viszont most vagyok a 7.dpo-n a ciklusom 23.dik napján és eszementül szakad le a mellem, görcsöl a hasam és fáj a derekam tehát idő kérdése és meg fog jönni hamarabb is lehet😓😓😓 holnap mentem volna progeszteront nézetni,hogy repedt-e a tüszőm de lehet már mennem sem kell😭
dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/299 anonim ***** válasza:
100%

Szia utolsò! Mèg bàrmi lehet ebből. Van egy facebook csoportunk, nem akarsz àtjönni oda? Nem tudom hànyan olvassàk mèg itt. Ha szeretnèd a csoportot, ìrj privàtban. Elküldöm a nevét.


Gigi

dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/299 anonim ***** válasza:
Aki szeretne meg csatlakozni irjon ram 😊
jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!