Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véletlenül reggel a barátnőmme...

Véletlenül reggel a barátnőmmel történt egy "baleset"-mi a teendőnk??

Figyelt kérdés

Háát, öhhhm.

Nos, majdnem elmentem benne....



#szex #barátnő #spermiumok #Reggeli szeretkezések
dec. 9. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Hàt a boltban elfeljtette a barátnőm megvenni, én azt hittem, van Neki.



Oké, de amikor kiderült, hogy nincs, miért dugtad be a kukidat?

dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Hű ilyen velünk is előfordult az akkori barátommal (most már férjem), hogy azt hittük a másiknál van… aznap nem dugtunk, másnap vettünk.

Amúgy ahogy már valaki leírta, ügyelet, eseményutáni és legközelebb legyetek okosabbak.

dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lett volna előváladék?


Ügyelet, esemény utáni

dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 harebell ***** válasza:
98%

Nem kioktató szeretnék lenni, de egy dolgot muszáj leírnom: ez nem "véletlen" meg "baleset". A baleset az, ha a gumi kiszakad, lecsúszik stb.


A megoldás pedig esemény utáni tabletta. Lehet tudni, a ciklusa melyik szakaszában van a barátnőd?

dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs gumi, akkor ott a kezetek, szátok, ki lehet bírni egyszer. Azt értsétek meg, hogy ez nem olyan, hogy jaj, kicsit többet ittam, felelőtlen vagyok, rosszul leszek egy napot aztán semmi gond, hanem hatalmas szívás lesz, és elsősorban a lánynak, nem is értem miért engedte ezt (én is éltem nemi életet, fiatalon kezdtem, nem voltam még 16, de a gumi kérdés egyszerűen nem volt kérdés, felfogtam mit kockáztatok). Szégyelld magad, hogy rávetted erre, de gondolom hiába magyarázzuk, leszarod.
dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!