Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1-2 honapja babat szeretnenk a parommal igy nyilvan nem is vedekezunk. Kb minden nap egyutt vagyunk ugy nagyon ritka ha esetleg kihagyjuk. Csinaltam tesztet es halvany pozitiv csikom lett viszont kozben megjott es most reggel is csinaltam egy tesztet ami negativ! mi lehet ez? lehetek igy is terhes?
dec. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes

Lehet az első teszten száradási csík volt,vagy kémiai terhesség volt.

dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dec. 9. 12:07
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez valószínűleg egy kémiai terhesség volt, nem tudott beágyazódni rendesen az embrió. Ez egy elég gyakori jelenség, sokakkal előfordul.
dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Negatív
dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóságból, de ez a teszt egyáltalán nem pozitív.

1-2 hónap próbálkozás az semmi, majd összejön

dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Minden nap együtt vagytok és nincs termékenység ?
dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ha fogamzóképes korú nő vagy, szexeltél védekezés nélkül, lehetsz. Találgatni meg felesleges.
dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18eves vagyok,rendszeres a mensim meg minden szoval szerintem nincs baj velem de dokihoz szeretnek majd menni ezek a dolgok miatt is csak gondoltam elotte irok ide hatha tud valaki valamit mondani
dec. 9. 13:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem kerdezem, 18 evesen hova es miert akartok babat. Hogy mibol eltek, hol es hogyan eltek, mit dolgoztok.
dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak alap vizsgálatokat akarsz és nem úgy mész oda, hogy 1-2 hónapja babát akarok és van egy halvány pozitív, ami egyébként negatív teszt és nemérted mi történik.

1 év után vizsgálnak ki alapból, addig semmiképp

dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!