Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek ha megszakításosan szeretkezünk? Mit csináljak hogy teherbe essek? A barátom fél belém élvezni. Ha jönne a baba nem lenne gond

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem.

Nem arról van szó, hogy Te akarod, Ő meg még nem.

Mert első hallásra ez jön le belőle. Egy gyerek nem játék, mindkettőtöknek akarni kell. Ha meg így van, akkor csak egyszerűen élvezzen beléd, attól terhes lehetsz :P

2009. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megvan rá az esély még ha kicsit csekélyebb is mint amikor biztosra mennek. Nem vagyok viszont abban annyira biztos a barátod is szeretne apa lenni különben nem vigyázna mégha rosszul is csinálja. Beszéljétek meg és ne tegyétek tönkre egy csepp manó életét ha nem muszály.

36 heteske

2009. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

de hidd el gond lenne!ha ő nem akar beléd menni, az azt is jelenti gyereket sem akar, nincs felkészülve rá.Te meg nem teheted meg azt vele hogy ráerölteted az akaratod.Hagyd hogy minden menjen a maga módján, és idejében.nem kell elhamarkodni, mert így nem csak a te jövődről van szó, a párodéról, és a leendő gyermekedéről is.

Nem hiszem hogy egy olyan gyermeket akarsz aki lelkileg sérül a szülei veszekedései miatt...erre mind2 félnek fel kell készülni, lelkiekben is és anyagiakban is.

Ne tegyél olyat amit megbánhatsz,de nem tudod helyrehozni.

üdv:

kismama

2009. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A statisztika szerint minden negyedik nő, aki megszakítással "védekezik", egy éven belül terhes lesz. Ezek a tények.

Ahogy fent már írták, szerintem sem valami szép elbánás teherbe esni úgy, hogy a párod nem akarja (különben miért félne beléd élvezni?).

2009. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megszakítás "mellett" fogant meg a kisfiam.
2009. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Teherbeesés témakörben annyi olyat lehet olvasni, hogy az újdonsült apukák, ahogy megtudták, hogy a párjuk terhes lett, azonnal elhagyták. Biztos vagy te abban, hogy a párod kitart melletted??? Mert egy emberélettel játszol. Lehet, hogy te ezt nem így gondolod, de ez nem játék. Azt a babót el kell tartani, vigyázni kell rá és felnevelni!

Ha a párod nem szeretne még babát, ne erőltesd! Úgy meg tényleg ne akarj terhes lenni, hogy nem beszéled meg vele előre!

2009. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, javítanám magam: nem a teherbeesés, hanem a terhesség témakörben!
2009. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 évig "védekeztünk" így. Egyszersem estem teherbe, persze hozzáteszem, mi úgy voltunk vele ha jön a tesó örömmel megtartjuk, de nem akartuk görcsösen. Aztán mikor már nagyon akartuk,és nem volt megszakítás, első hónapban terhes maradtam :)De ez csak az én esetem, viszont ez nem védekezési mód és ha a párod még nem akar gyereket talán jobb lenne leülni és megbeszélni a dolgokat. Ha ő is úgyanúgy akarja mint te akkor viszont nem kell megszakítás és úgy teherbe eshetsz!
2009. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Barátnőmék vannak így vele. Már vagy 2 éve így védekeznek (és tenném hozzá nagyon gyakran van együttlét náluk:)) És nem lett terhes. (pedig szeretne mondjuk)..úgy vannak vele hogy ha becsúszik, az se baj, de nem akar "becsúszni".

Ez tipikus murphy, ha nem akarna babát, akkor tuti összesikerülne a megszakításos módszerrel.

2009. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, megvolt az esküvő,és megbeszéltük, hogy jöhet a baba a köv hónaptól, addig megszakitással "védekeztünk".Amikor eljött a köv hónap, a férjem nagyon megijedt,szinte a szex se ment neki, aztán gondolt egyet, és onnantól "mindent bele".És tudom, hogy ő is akarja a babát.Egyszerűen ilyenek a pasik, főleg ha fiatalabbak,kicsit megijednek. Ne add fel, próbáld puhítani.
2009. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!