Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan esetekre lennék kiváncsi...

Olyan esetekre lennék kiváncsi, amikor a teszt csak későn, több hetesen lett pozitív. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem amikor elméletileg 5 hetes terhesnek kellett volna lennem akkor még negatív volt a teszt.(igaz nem reggeli vizeletből).Aztán kb 10 nap múlva csináltam újat,amikor is pozitív lett.

Úgyhogy elmúltam már elméletileg 6 hetes amikor kimutatta,holott a 10 napos terhességet is illő lett volna.

És ez azért volt valószínűleg,mert későn volt peteérésem,mert a babóm is mindig 1-2 héttel kisebbnek látszott az UH-n mit ahogy naptár szerint kellett volna.És később is született 10 nappal...

2010. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, már 6 hetes voltam amikor nagyon halvány pozitív lett a teszt.

Most szopizik:)

2010. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó :-). Akkor még van remény. Valószínű akkor nekem is késett a peteérésem, és akkor pont jókor voltunk együtt. 12-én kellett volna megjönnie és szerencsére még semmi megjön és a hasszúrkán kívül. A gabriel teszt pedig negatív lett 19-én. Gratulálok a kismamáknak, és köszi.
2010. okt. 21. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 4 napja kesik de mind negativ, aggodom, nehogy ciszta legyen, mert valaki irt mar olyat is, hogy kesett 2 hetet mellfeszules, megjon erzes s aztan ciszta volt a dologban.. :(
2010. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!