Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes, ha nem fáj...

Kladyka28 kérdése:

Lehetek e terhes, ha nem fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Nekem menstruáció előtt legalább 1 héttel borzasztóan faj a mellem és meg van duzzadva, most viszont nem. Érzem, ezt a "na most tuti megjön" érzést, de nem jön meg. Soha nem jön meg pontosan, nekem mindig 3-4 nappal előbb szokott. És meg 2 nap van hátra menstruációig. A folyasom is víz szerű, es több mint amennyi szokott lenni előtte, és teljesen más. Ti tapasztaltatok ilyet?
dec. 15. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj egy tesztet.
dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, holnap veszek... Engem az erdekel, hogy tapasztalt e valaki hasonlót.
dec. 15. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a szokásos migrén maradt el. Egy nappal menzesz előtt évek óta minden alkalommal fejgörcsöm volt. Aztán most az tűnt fel, hogy nincs. Fájt a derekam, mintha meg akarna jönni, de semmi fejfájás. Pozitívat teszteltem, márciusra várjuk a kisfiunkat.

De biztosat csak a tesztből fogsz megtudni, a tünetek változhatnak azért néha.

dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes attól még, hogy nem fáj a melled, viszont az hogy nem fáj nem azt jelenti, hogy terhes vagy.
dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem azon múlik. Nekem menstruáció előtt hol fájt, hol nem, pedig elvileg azt elsősorban a progeszteron okozza. Simán volt, hogy határérték fölött volt a progim és akkor pont mégse fájt.

Jelenleg terhes vagyok. Nem hogy a nem várt előtt nem fájt, azóta se. Pedig előzmények miatt kapok progi pótlást is, magasabb, mint nem terhes ciklusban. A hcg-m is szépen nő, szóval vitathatatlanul terhes vagyok, mégse fáj. Most egy -két napja érzek egy kis valamit reggelente, de most se olyan erősen, mint néhány nem terhes ciklusomban. Mindjárt megjön érzésem viszont volt nem várt előtt. Az első terhességemnél például abból gyanakodtam, hogy terhes vagyok, mert addig sose volt ilyen. Azota viszont volt több nem terhes ciklusomban is, meg most terhesen is. Ebből következik, hogy lehet, hogy terhes vagy, meg lehet, hogy nem.🤣Majd a teszt megmondja. Még egy embernél se egyforma mindig.

dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem pont így volt. Minden hónapban bedurrannak a melleim már az ovu után, és fájnak amíg meg nem jön. A sikeres hónapban egyáltalán nem is feszültek.
dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fáj, de par honapja nekem is volt ilyen, hogy nem fájt. Nem voltam terhes vegul pedig azt hittem én is. Nagyon ritkan de van ilyen hogy nincs mellfájdalom. Pár éve is emlékszem nem fájt a mellem áá mondom majd biztos kesobb jon meg, aha aztan elontött a vér az utcán.
dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett végül.
dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcadik :) sajnos akkor nem jött össze amikor a feltettem a kérdést,pedig nagyon várjuk már a babát. Nekem az előző házasságomból van egy 11 éves nagy fiam, viszont a mostani párommal nagyon szeretnénk ha lenne babánk. Próbálkozunk, 6 hónapja de semmi eddig. Viszont most nagyon fura a dolog, mert egyáltalán semmi jele,hogy menstruáció közeledne,pedig én minden egyes hónapban szenvedek. Szülés előtt is így volt,és nem változott Szülés után sem. Most viszont egyáltalán semmi nincs.Nem feszül a mellem,nem vagyok feszült, ideges, nem vagyok felpuffadva,pedig már előtte egy héttel kìnlodok.Úgyhogy várok, hátha elmarad a nemvárt😀😀😀
ápr. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!