Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív vagy csak szellemcsík?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

31-35 naposak a ciklusaim és ma vagyok a 30. napon. Elvégeztem délután egy terhességi tesztet mert nagyon puffadt a hasam egész héten és tegnaptól fájnak a melleim. Először nem jelent meg semmi ki is dobtam a kukába a tesztet. Aztán 15 perccel később előhalásztam és ránéztem. Megjelent rajta egy nagyon halvány csík de nemtudom, hogy ez valós vagy csak száradási csík. Köszönöm szépen a válaszokat



dec. 27. 16:21
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Rendben megismételem és köszönöm :)
dec. 27. 16:54
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Es fontos, hogy idoben belul nezd meg!!

De egyebkent majd irj, engem erdekel az eredmeny 😊

dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismételném és időn belül megnézném,látok én is ezen,csak így hogy időn túli is. Bocsi,hogy off,2,5 év alatt volt pár tesztem a lányom előtt,de mi célból veszitek ki a kukából? :D Komolyan nem kekeckedésből,hanem őszintén érdekel,hogy mi vezérli az embert,amikor belekotorászik a kukába és kivegye,hogy megnézze újra amit már látott. Én amit kidobtam,az bizony ott is maradt.
dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
A remény miatt 😅 tudom, hogy nem volt már érvényes de mégis valami motoszkált a fejemben, hogy hátha 😅
dec. 27. 17:41
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami negatív volt, az 15 perc után is negatív maradt. Szerintem ezen van valami, mégha halvány is.
dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
15# Nálam is,ami pozitív az az is maradt,ami negatív volt az hómező maradt végig. 13# voltam.
dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a második csík, csak kérdés mennyi idő után?
dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) holnap tesztelek aztán kiderül
dec. 27. 17:56
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok hogy legyen ott valami 🙏❤️ Persze még csak nem is késik kérdező, nem tudni mikor ovuláltál.Szerintem van remény.De igen ami nekem negatív lett az 15perc után is negatív volt.
dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egyetertek es tapasztaltam is..ami negativ az fel ora mulva is negativ. Ami idon tul pozitiv ott lehet valami. Nekem meg ennyire szep rozsaszinom se volt idon tul...megis akkor volt igy pozitivam mikor terhes voltam. Szoritok!
dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!