Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal mensi előtt ezt az...

8 nappal mensi előtt ezt az eredményt kaptam nektek volt már ilyen ?

Figyelt kérdés
jan. 2. 14:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szerintem elindult valami, halvány pozi ez is. Innentől ugyan ezzel a teszttel 2 naponta ismételd reggeli elsőből, hogy erősödik-e szépen. :) Nagyon halkan gratulálok! :)
jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A tegnapi mintha erősebb lenne.vagy rosszúl látom?
jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22-es, a tegnapi tesztje 10-es volt, a mai 25-ös, ezért halványabb. :)
jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Jövök szombaton a következovel 😊🙏
jan. 3. 21:00
 25/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma délután csináltam még egyet nem bírtam ki golyahirt vettem és van még egy amitt majd vasárnap csinálok reggeli vizeletbol biosynex
jan. 4. 16:48
 26/34 A kérdező kommentje:
jan. 4. 16:49
 27/34 A kérdező kommentje:
Már 4 éve próbálkozunk remélem hogy ez baba 🩵
jan. 4. 16:50
 28/34 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem pont értelmetlen mindig más tesztet hasznalni.ha már tesztelsz akkor ugyan azt használd mert akkor látod hogy mennyit erősödik!abban itt már nincs kérdés hogy elindult valami!

jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem volt 2 gyógyszer tarba mentem egyikbe sem volt a legközelebbi város pedig 50 km re van
jan. 4. 17:04
 30/34 anonim válasza:
Csináltál azóta tesztet?
jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!