Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van ovulációm, teszt...

Ha van ovulációm, teszt pozitív lett, honnan tudom, hogy utána a luteális szak megfelelő?

Figyelt kérdés
Ovu előtti napokban együtt voltunk, de nem sikerült vagy a megtermékenyítés vagy a beágyazódás.

jan. 4. 13:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg örömödet lelni a gyerekekben, aki már ott van neked. Élj meg vele minden pillanatot, kiránduljatok, menjetek el együtt nyaralni/telelni valahova. Keress valami alkotó hobbit - agyagozás, szövés, kötés, festés - ahol a munkádnak van gyümölcse. Én speciel hímezni tanultam meg ez idő alatt. Kicsit kapcsolj ki, mert valóban úgy tűnik, hogy elég görcsösen ragaszkodsz most a teherbeeséshez (ami nem verseny!)


Szedd a szokásos vitaminokat, legyetek együtt, amikor jól esik, mozogj ugyanúgy, ahogy eddig, hidd el, ez az egészségedbe fektetett energia meg fog térülni.


Tudom, könnyen beszélek, nekem ez a tapasztalásom e tekintetben.

jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gyerekedben* bocsánat, elírtam!
jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
11es azt honnan vedted, hogy van már gyereke?
jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges étkezés, vitamin, mozgás, ne görcsölj rá, majd ha elengeded jönni fog stb stb, igen ezt mindenki ismeri..

Én is nagyon hittem benne, aztán miután a második gyerkőc egy év után sem sikerült elmentem dokihoz. Hiába volt peteérésem, ment fel szépen a

hőm, full szabályos ciklusom volt, rögtön kijött a progeszteron hiány. Azt mondta a doki hogy nem tudok teherbe esni, ha teherbe is esek 100 százalék hogy elvetélek. Írt fel gyógyszert, második hónapba teherbe estem, most várok az első ultrahangra hogy minden rendben van e... Szóval ha nagyon nem akar sikerülni lehet nem ártana a kivizsgálások fele kacsingatni..

jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

13!

A kérdező a 8as válaszában leírta hogy sokat van levegőn a gyerekkel, ebből én is azt veszem le mint pl a 11es hogy van gyereke.De lehet félreértettem meg ő is.

jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ahogy a 15-ös írta. Én is ebből feltételeztem, hogy szeretnének kistestvért.
jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen, van egy kétéves gyerekünk. :) Köszönöm mindenkinek a segítő hangvételű, bíztató hozzászólásokat! Igazán jól estek. Megpróbálok nem rágörcsölni.
jan. 4. 20:33
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, afelett átsiklottam. Viszont akkor tényleg kár rágörcsölni ennyire :)
jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Persze, csak azért a rágörcsölés oka az anyagi rész, hitel, jövedelem, meg a munkába való visszatérés. De persze, mielőtt bárki félreértene, nem ezek határozták meg a döntésünket a gyerekvállalás mellett. Sokkal inkább a vágy. :)
jan. 4. 20:40
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, persze ezt megértem.Csak sajnos minél jobban rajtad van ez a nyomás a szervezeted stresszt generál ami nem éppen előny a megtermékenyítéshez.Vagyis indulok itt ki az én esetemből. 7 hónapig görcsösen akartam majd elengedtem mert gondoltam h hiába görcsölök lehet hogy egészségügyi ok áll a háttérben pl a 9 napos luteális szakaszom miatt nem sikerül, Ugyvoltam vele ha májusban nem sikerül akkor megyek orvoshoz, hát májusi ciklusomban pont megfogant a lányom. Visszatérsz a munkádba majd ha terhes leszel eljössz. Ezen ne stresszelj.Ha lejár a gyeded akkor úgyis visszamész gondolom.
jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!