Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
A paromnak kivertem azutan ment lemosni a hasarol kezerol is es utana megujazott melyen van esely teherbeesesre ?

jan. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hadd gratuláljak elsőként a kis picurhoz.
jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Bizony van
jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést ma már nem először teszed fel szerintem.

Tudod hogy működik a szaporodás, akkor tudosmd a választ is.

jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
#1 #2 Hülyék vagytok.. Hogyan lehetne terhes, ha a spermiumot, ami tartalmazza a férfi örökítő anyagot, amelytől terhes lehetne, lemosta a kezéről? Magyarán nem volt rajta mikor megujjazta már, hogy a viharba lehetnél terhes?! Hány IQ-d van, kérdező?
jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
40%
Spermás kézzel kinyitja a csapot majd megmossa a kezét (vajon rendesen e vagy csak tessék lássék módon) és tiszta kézzel elzárja a spermás csapot!? Szóval esélyekről beszélünk... és csak 1-nek kell átjutnia mind felett :) Ki mit gondol. Ha a csap automata volt akkor tuti nem lehet terhes.
jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

megujazott melyen


Kultúra az van nagyon.

Inkább ne a baszason járjon az eszed,hanem tanulj meg kulturáltan beszélni

jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi ésszel maradjon rajtad a ruha én azt ajánlom..
jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mit mondtam rosszat 18 L
jan. 8. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
#8 Annyi hogy itt idióták vannak, és a 20 perce még 77%-os válaszomat lehúzták nullára, kukuljanak meg. Mikor ez volt az egyetlen hasznos, az olyan, mint pl az #1-es, az meg teljesen jó.
jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, nem lehetsz terhes, a spermiumok levegőn igen gyorsan elpusztulnak. De kicsit művelődj szexuális kultúra és szaporodás témakörben ha ennyire nem vagy képben.
jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!