Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mensimnek 9en kellett volna megjojjon, ma a 6-napja hogy kesik legutobb volt vedekezes igy semmi eselyt nem latok ra

viszont ma teszteltem 5perc utan egy nagyon eros pozitiv csikot mutatott es 2perc mulva eltunt mintha sose lett volna ott

volt mar valakivel hasonlo?


jan. 14. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És a legutóbbi előttinél is volt védekezés? Tehát egy percre se tette be gumi nélkül?
jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tűnhetett el

Ha nagyon erős az a csík akkor az nem tűnik el.

jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még sosem hallottam.
jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszten a csík nem tűnik el... az nem volt pozi.
jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon erős csík , az negatív. 2 a pozitív. 2,5 éves a lányom, eltettem az első pozitív tesztet, még mindig rajta van mindkét csík. Nem tűnik el.
jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5,nekem a 10 éves teszt is el van téve amikor a lányommal teszteltem pozitívat és még mindig két csíkos.
jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztelnék mégegyet holnap reggeli vizeletből. Legutóbb volt védekezés de lehet hogy azelött nem így ja benne van a pakliban a terhesség..
jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oszd meg légyszíves, mert erre tényleg kíváncsi vagyok.

Huidini lesz az a gyerek 😀

jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!