Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne hogy az utolsó mensi...

Viktória.3 kérdése:

Az lenne hogy az utolsó mensi December 15 én volt 3 napig tartott! December 28 an megint volt egy egy napos vérzés nem értem miért Vártam hogy most meg jön de nem tesztet csináltam negatív akkor most hogyan számoltam mikor lesz az új pete érés?

Figyelt kérdés

jan. 15. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy december 28.án volt peteérésed egy kevés vérzéssel ami előfordul.Ezt nem tudod rendes menstruációnak számolni. Az utolsó menszid dec 15.én volt és most késik valami miatt.Hány naposak a ciklusaid? Ciklus hanyadik napján szoktál ovulálni? tesztelsz? Vagy honnan tudod fixre az ovud?
jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem lesz annyira hasznos, amit most írok, de nekem is pont dec. 15-én jött meg múlt hónapban. Két nap pecsételés, két nap kicsivel több vérzés, aztán 5. napra 1,5 napon keresztül sok volt, aztán pár napig meg alig. Most meg jan. 9-én jött meg, 2,5 nap pecsételés volt. Csináltam 14-én tesztet, de full negatív lett. Nem voltak pms tüneteim, viszont a derekam még mindig fáj, pedig az nem szokott. Úgyhogy kissé aggódom, hogy valami baj van, ezért megyek majd dokihoz. Csak addig stresszelhetek, hogy mi a fene van.


Neked van valami tüneted?

jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi tünetem!!

Nem tesztelek így nem tudom mikor van peteérésem!! De így akkor 3 napja késik!! 28 naposak a ciklusom így csak tippelek hogy 14 napon van ovuláció!soha nem volt így hogy ennyit késik ha késett is Max 1 napot!!!

jan. 16. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:

"28naposak a ciklusaim, így csak tippelek hogy 14.napon van ovuláció"

Énis tippeltem :D 19 napon ovuláltam. Nem feltétlen van az ovuláció a nagykönyvben megirt 28 napos ciklusnál a 14.en.

Attól hogy sosem késett na most késhet.Egyébként amikor elkezdtünk próbálkozni a babával az első próbálkozós hónapban a ciklusom 44 napos volt. Tehát megjött novemberben, decemberben az ünnepekkor fekete folyásom volt 2 napig( ezt nemis tudtam hova tenni nem vettem menstruációnak) majd január közepén megjött. Ez volt 2022ben.

jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!