Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hetes terhességet lát az...

2 hetes terhességet lát az orvos? Többi lent

Figyelt kérdés

Voltam múlt héten szerdán rák szűrésen. Nem látott semmit az orvos, csak annyit mondott, hogy minden rendben van.

Vasárnap kellett volna megjönnie.

Tesztet még nem csináltam.

Azért kérdezem a 2 hetet mert esedékes, hogy 2 hetes terhes vagyok. Volt már valaki hasonló cipőben? Vagy a rák szűrés befolyasolhatja a menstruaciot? Köszönöm


jan. 16. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 2 hetes terhesség.

Mikor késik már 4 hetes vagy.

6.hét után érdemes menni, akkor már van szívhang.

jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 28. ciklusnapon voltam egyéb panasz miatt dokinál, de addigra már szép erős tesztem is volt, mégsem látott semmit, csak viszonylag vastag méhnyálkahártyát (7-8 mm, tehát épp a határérték, ami már elég lehet a terhességhez).

Szóval biztos, hogy nem láthatta, hisz ilyenkor még kb. semmi nem változik egy normál terméketlen ciklushoz képest.

jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvassunk már a témában könyörgöm.Ha most kellett volna megjönnie akkor 4 hetes terhes lennél nem pedig kettő. Egy az még meg sem jött de te tudod hogy terhes vagy tesztelés nélkül? Tudod csak 2 napja késik a menstruációd ami nem jelenti 100%ban azt hogy terhes vagy. Tesztelj már mielött beképzeled ezt az egészet.
jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes terhesség az kb az az időpont, amikor szexelsz. Nyilván nem látja az orvos. 😅
jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láthatta az orvos. Ha terhes lettél, leghamarabb kb. e hét végén láthatná a petezsákot, ma valószínűleg felritkulást írna a papírra (ami jelezhet menzeszt és terhességet is). A vizeletteszt hamarabb kimutatja, mint az UH, szóval csinálj tesztet agyalás helyett.

A szűrés meg nem befolyásolja a menzesz hosszát, azt a hormonális állapotod befolyásolja (ami viszont érzékeny lehet pl. diétára, vitaminokra, stresszre, megfázásra...)

jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem láthatta. Egyébként hasonló volt nálam a helyzet a mostani terhességemnél mert elmentem rákszűrésre. Minden rendben volt, 8 mm volt a nyálkahártya. Ez volt egy decemberi pénteken és azt hittem valamit rosszul csinált az orvos a mintavételnél mert puffadtam. Csináltam egy tesztet is, hogy biztos negatív lesz és halvány pozitív lett a vizsgálat utáni 3.napon
jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A heteket az utolsó menstruáció első napjától számoljuk!
jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!