Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 8. véres fehérnemű?

Dpo 8. véres fehérnemű?

Figyelt kérdés

Tegnap arra értem haza a munkahelyemről,hogy tiszta vér volt a bugyim.

Azóta semmi. Azt hittem megjön mára vagy valami de semmi.

A ciklus első napjától a 9.-ig mindennap együtt voltunk. 12. vagy 13. napon ovulálhattam.

Van valaki aki hasonlót tapasztalt?


jan. 19. 14:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok ;)
jan. 19. 14:52
 12/31 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés. Meg igazából hogy őszinte legyek azt vettem észre itt,hogy bazi rosszindulatúak az emberek. Ebben a topikban.

Ha úgy teszem fel ezt a kérdést,hogy “huuuu basszus véreztem, nem akarok gyereket de nem védekeztünk 9 napig” akkor már tolnak a szülőszobába egyből.

Ha valaki meg nem akar akkor direktben azt a választ írják/írjátok amit szerintetek nem akar hallani.

Unatkozó anyukák

jan. 19. 14:56
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt 2 hónapom olyan, hogy 2 hetente véreztem. Középidőben kevesebb volt mint egy menstruáció, aztán abbamaradt. Doki se találta az okot.

Egyszer fordúl elő most veled és egyből kiírod, valljuk be őszintén nekem az jön le belőle, hogy igenis rágörcsöltél ami nyílván nembaj csak ne mondd az ellenkezőjét.

jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező,sajnos ez így van.
jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

14-es: Így hát.

Jó kis teszt ez

jan. 19. 15:03
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
A beágyazódási vérzés, már ha van, nem ilyen. Ez más lesz
jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
De most azért miért vagyunk rosszindulatúak mert nem azt mondjuk amit hallani akarsz? Biztos hogy nem beágyazódásod volt mert az nem így néz ki, hidd el, nekem volt. Amúgy kérdezz meg orvosokat akár, erre senki nem fogja neked azt mondani, hogy terhes vagy
jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Hat ebben a hónapban nekem is hamarabb jött a menstruációm.

Azt hittem csak valamikor jövő héten fog,erre tegnap megjött.

Biztos front van,vagy olyan a csillagok állása...nem vagy terhes..

8.dpon nincs terhességi tünet,és a beagyazodasi verzes sem ilyen.

jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Itt nem unatkozó anyukák vannak, hanem olyanok akik szivesen segitenének. Leírja mindenki a tapasztalatát, tippjét, hogy mitől lehet, mert a rendes vér álltalában nem terhesség, erre egyből a válasz, hogy kb gyökerek, szemetek, unatkozók vagyunk, mert ő biztos benne, hogy terhes, holott a gyerek még bese ágyazódott. Akkor minek írnak ki az ilyenek kérdést, ha egyből a támadás jön. Komolyan nemértem. Még nem is késik a menstruáció egy hét van addig, de már kiírja ide, de nincs rágörcsőlve.

Lehet én vagyok forditva bekötve, sőt az is lesz, hogy így van, de sokszor mostanában a kérdezők támadnak, mert nem azt hallják amit akarnak. Legközelebb írjátok oda, hogy csak az írjon aki szerint terhesség és akkor bólógathattok együtt örömködve az igenekre és gratulálni a még megse fogant gyerekhez.

jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%

Tehát unatkozó és rosszindulatú anya vagyok, amiért nem rögtön azt írom, hogy terhes vagy, gratulálok.

Belőled süt a rosszindulat, mert nem azt a választ kaptad,amit akartál, hanem mások tapasztalatát, véleményét teljesen normális stílusban, inkább koszonned meg.

jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!