Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztnél kikell...

Ovulációs tesztnél kikell várni, hogy 2 órán keresztül ne pisiljünk tesztelés előtt?

Figyelt kérdés
4kor tesztelnék de nem bírtam, muszáj volt elmennem wc-re. Lehet emiatt 4kor téves a teszt?
jan. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sötét sárga legyen a pisi. Akkor jó.

Nekem sokszor volt, hogy 2 óra tartas után világos, majdnem átlátszó volt aztán 15 perc múlva sötét.

Szóval ha 4kor nem jó, majd jó lesz a következő, de most ne nagyon igyál, max 1 decit, ha epedsz, de fogd vissza a folyadékbevitelt addig.

jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
jan. 19. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyire tartasz tőle akkor tesztelj fél 5-kor vagy 5-kor.


Ennyire nem szükséges ezt patika mérlegen mérni, nekem 2 évnyi ovutesztelés alapján az a tapasztalatom hogy amikor jóminőségű ovuláció van akkor mindegy hogy délelőtt vagy délután vagy mennyi nem pisilés után akkor is le fog esni olyan erős lesz a csík.

jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejött 😄 olyan erős lett 4kor, hogy majdnem leugrott a kazettáról
jan. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!