Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovuteszt előtti napi...

Pozitív ovuteszt előtti napi együttlétből lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma lett pozitív az ovutesztem, viszont ma nem valószínű, hogy együtt tudunk lenni. Tegnap este voltunk együtt, van így is esélyünk?
jan. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az előző ciklusban pont így volt, és nem sikerült. Ettől függetlenül igen, esély van rá.
jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 nappal ovu előtti együttlétből fogant a 2.kislanyunk.
jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Először nekem is pont így fogant(vetélés lett), most meg jóval ovu előttiből.
jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pozitiv ovuteszt elott 2, meg 4 nappal voltunk egyutt. 10 hetes tehes vagyok.
jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem 100% hogy lesz is. Van sperma benned ami ott lesz amikor kiszabadul a petesejted ha a sperma megtermékenyíti azt akkor igen.3 hónapon át csináltuk így sőt ovu napján is pluszba nem csak a pozitív tesztnél és mégsem lett belőle elsöre baba. Ki érti? Pedig jókor voltunk együtt.
jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!