Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hányadik napján...

A ciklus hányadik napján mutat a teszt rendes eredményét? Tudom hogy más meg más az emberi szervezet stb csak tapasztalatok szeretnék gyűjteni. 20-dik napnál tartok ilyenkor gondolom esélye sincs semmire.

Figyelt kérdés
jan. 19. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Rendes eredményt*
jan. 19. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20. milyen nap? Milyen teszt? Ha terhességi tesztre gondolsz akkor az elmaradt menstruáció plusz 2-3 nap
jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmaradt menstruáció napján. Ha nem szabályos a ciklusod akkor a leghosszabbat vedd alapul.
jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron hamarabb szeretnél tesztelni a nemvártnál, akkor két nappal előtte 10-es érzékenységű tesztet lehet csinálni, ilyenkor már mutatja, ha pontosan tudod mikor volt ovud.


Ha nem volt ovu követésed, akkor ha késik 1-2 napja akkor kellene 10-es tesztet csinálni.


Ahogy mondtad, minden szervezet más, nekem 10.dpo-n a 10-es teszt már pozitív szokott lenni, ha elindul a terhesség.


14 nappal aktus után is néztem már, itt nem tudtam mikor volt ovu, csak kb, de ekkor is szép pozitív volt a teszt.

jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megvárni a (nem)várt menstruáció napját legalább. Hiába tesztelsz előtte, ha negatív lesz úgysem hiszed el, olyan mintha nem is csináltál volna tesztet. Ha meg pár nappal a ciklus vége előtt lesz rajta valami vélt vagy valós halvány csíkocska aztán mégis megjön, akkor csak nagyobb a csalódás. 5 évig csináltam ezt tudom, hogy türelmetlen vagy de felesleges korán tesztelgetni tényleg. :)
jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!