Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma egy hete volt aktusom. Feb...

Ma egy hete volt aktusom. Február 10-én kellene megjönnie. Szerintetek mikor mutatná ki a teszt legkorábban?

Figyelt kérdés
jan. 20. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ma 1 hete volt, és február 10.-én kellene megjönnie, akárhogy is számolom, pont nem volt peteérésed. Peteérés az nem menstruáció előtt 4-5 héttel van, hanem kb 2 héttel előtte. Az esély a teherbe esésre nagyon-nagyon kicsi.
jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ovuláltál, 5% az esély rá kb.
jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Február 9 vagy 10.
jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb teszt február 7-8 környékén már talán mutatná.

Ugyanakkor én is most utánaszámoltam, ha ma egy hete voltatok együtt, akkor legjobb esetben is a menstruációd utolsó napján/másnapján lehetett az aktus (standard ciklusnál az első napján/előtt), amikor még gyakorlatilag kizárt, hogy peteérésed legyen és abból baba. Ennek ellenére persze egyrészt csodák is léteznek, másrészt nem írtad, milyen hosszú egy ciklus, de akkor is: ha extrém hosszú ciklusod is van, vérzés 12-16 nappal peteérés után következik be. Mindig. Ha volt peteérés, akkor utána megközelítőleg két héttel van vérzés, amennyiben nem volt megtermékenyítés, ha meg igen, akkor kb 14-16 nappal szex után már a teszt is mutat valami biztatót. Szóval olyan, hogy 4 héttel az esedékes menstruáció előtt teherbe essen valaki, olyan max akkor van, ha elszámolsz valamit, vagy nem ismered a tested, és igazából 2 hét lett volna egyébként is a vérzésig.

jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!