Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet egy terhességi...

Meddig lehet egy terhességi teszt negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok , Tavaly elment vakbél gyuladás miatt egy pici . kereken egy éve probálkozunk és ma kellene megjönnie . Menszesz elött már szokott barnás folyásom enni 1-4 nappal de idáig nem volt , a mellbimbóm egy hete érzékeny és pár naplya enyhén a mellem is . vettünk kora tesztet (10mg) és elötte 20-as tesztet is ma negatív lett a korai teszt . nagyon szeretnénk ezt a babát és tudom , hogy nem lehet rágörcsölni de ezt valahogy nem megy . van ilyen , hogy még nem mutat tesztet ? vagy engedjük el és ne reménykedjünk ? :) tegnap nagyon sok folyadékot ittam 2-3 L (átlaggba) és nem voltam pisilni este 6 óta nem tudom ez infó e . további szép napot !26L
jan. 20. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 10es már kimutatta volna. Amúgy 1 év 26 évesen még semmi, bőven van időd
jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy mielőbb legyen babád. Addig viszont tanulj, mert a "10 mg teszt" meg a fogalmazásmódod fájdalmas.
jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma már kimutatná,sajnalom
jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem! Könyörgöm, addig is szerezz be egy nyelvtan könyvet, mert ez így siralmas lesz.

Valószínűleg nem vagy terhes.

jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Aki a 'napja' szót ly-vel írja, az ne vállaljon gyereket, mert ez übergáz. A többit nem is említem...
jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen neveltetést kaptál , milyenek lehettek a szüleid de engem megtanítottak a tiszteletre . Azt amit írtál elég "übergáz" . Nem mindenki lehet olyan hibátlan mint te , és olyan tökéletes . Remélem mindened megvan az életbe és már nem vágysz semmire főleg egy gyermekre . Ha nem írtam helyesen akkor nekem egy analfabéta gyeremekem lenne ? Én szégyelem magam miattad . Mikor eljön az életedbe a reménytelenség és a rengeteg csalódás akkor gondolkozz el lehet a te tökéletes életedbe is van egy apró hiba és emiatt nem éred el a vágyaid !De lehet a te szüleidnek nem kellet volna téged vállalni és nem lett volna még egy tiszteletlen értelmiség :)
jan. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!