Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa menstruáció, terhesség...

Furcsa menstruáció, terhesség lehet?

Figyelt kérdés

2 nap késés után megjött a menstruációm, de elég gyengén mint ahogy szokott. Menstruáció előtt csinaltam 4 tesztet, mind negatív volt. Aztán amikor megjött aznap reggel is, 10es erősségűvel, az is negatív lett. A menstruáció 4ik napján is csináltam az is negatív lett. Most vagyok az 5ik napon, de csak a WC papíron van kis barnás, vér.

Most is van derékfájásom.

December 31én voltunk együtt a férjemmel, megszakítással védekeztünk és általában 25-27 naposak a ciklusaim.

Volt már valaki így, és terhes lett?



jan. 20. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem vagy terhes, a vérzés nwm befolyásolja a teszt eredményét.
jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Negatív a teszt, meg is jött.

(Ráadásul csak megszakítással voltatok együtt.)

Miért gondolod, hogy mégis terhes vagy?

Azok szaktak így rágörcsölni, akik gyereket szeretnének...vagy akik nagyon nem, de akkor miért nem védekeztek rendesen?

jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Menstruálsz és van 6 negatív teszted. Nem, ez egyik sem a terhesség jele.
jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az megjött a menstruációd 4 napig tartott.
jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Több helyen olvastam, hogy keve menstruáció esetén lehet terhesség.

Nekem most csak a derékfájás furcsa.

Elég sokat betegeskedtem decemberben, lehetséges, hogy emiatt zavarodott meg a ciklusom...

jan. 20. 09:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A teszted negatív nem? Akkor meg tök mindegy mit olvasol mert ha terhes lennél akkor a teszted is pozitív lenne..
jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem furcsa vérzésem volt, de pozitív lett minden erősségű teszt. Hematomám volt, szóval nem menstruáció.
jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is már két hónapja ez elso két napon kevés vér van,aztán a harmadikon barnás,a negyedikén újra rendes vér,az ötödiken hatodikon pedig barnás..

Van egy csomó negatív teszted,verzel,szóval nem vagy terhes,bármit is olvasol,bármit is magyarázol be..

jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!