Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utánit szerdán késő...

Esemény utánit szerdán késő bevenni? Vagy nincs esély így a terhességre?

Figyelt kérdés
Ma sajnos védekezés nélkül szexeltem, nem kell a kioktatás, már megbántam. Kedden kellene megjönnie, így van egyáltalán esély a terhességre, ha mindig pontos szokott lenni? Ma délelőtt munka miatt külföldre repülök és csak szerdán érek haza, késő lesz akkor nőgyógyászhoz menni? A 120 órás beleférne, de írnak fel olyat és hatékony?
jan. 21. 03:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz terhes.

Szerdán már semmit nem erdemes íratni. Ha nem akarsz gyereket, akkor ma delelőtt a nőgyógyászati ügyeleten iratsz esemény utánit.

jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Még most el kellene menni az esemény utániért, mert minden neezsg nélekül lehetsz terhes, szerdán viszont már fölösleges beszedni - az esemény utána biztosan az elsö 24 órában hat, utána egyre nagyobb a hibalehetöség.
jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

120 órásról nem is hallottam még.


De ha a 72órasról azt mondják, az első 24óra a biztos, akkor gondolom mennyit érhet pl a 100.órában. mint halottnak a csók.


Mérlegelj, megér-e neked annyit, hogy ma bemész, vagy egy nem kívánt terhesség is becsúszhat .


Szerdán már kiröhögnek ott kb.

jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor nem védekeztem amikor már bármikor megjöhetett volna, 30 óra múlva vettem be escapellét, erre most itt nintendozik az eredmény...
jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Közbe egyik barátnőm mondta hogy szerinte itt simán meg tudom venni a patikába, és tényleg, bementem, kértem, kifizettem és minden probléma nélkül megkaptam, már be is vettem.
jan. 21. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Hol az az itt?

Mert magyaro-n vényköteles.

jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
München
jan. 21. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha kedden kellene megjönnie és általában pontos a ciklusod akkor nem lehetsz terhes ebből az együttlétből. Hiszen a peteérés a menstruáció előtt van kb 2 héttel. Én ezért biztosan nem vennék be esemény utáni tablettát.
jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
8-as: minden nö bármikor teherbe eshet a ciklusa bármelyik napján, a menzesz elött, után söt alatt is! Az esély valószínüleg kisebb, de ha valakinek egyáltalán nem fér bele egy terhesség, akkor jobb nem kockáztatni. A kérdezöt nem vígasztalná, hogy több ezer másik nö nem lett ilyen helyzetben terhes, ha ö igen!
jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez a bármikor teherbe esés egy hatalmas tévedés. Olvass utána. Nézz meg termékenység tudat videókat. Ez nem így működik. Sok nő azt se tudja, mit jelent a ciklus, hogyan kell számolni, stb. Itt az oldalon döbbentem rá, hány nőnek nincs fogalma sem róla, hogy a saját ciklusa általában hány napos. Nem is értik az ilyen jellegű kérdést. Így persze, hogy nehéz nekik meghatározni, mikor lehet teherbe esni, és beszélnek mindent összevissza. Ha rövid a ciklus, pl csak 23 napos, és a menstruáció eltart akár 7-8 napig is, akkor tök logikus, hogy menstruáció utáni szexből teherbe lehet esni. De egy hosszabb ciklus esetén már erre édeskevés az esély. Stb stb stb...

27N

jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!