Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy néz ki egy ovu teszt,...

Hogy néz ki egy ovu teszt, amikor emelkedni kezd az lh szint?

Figyelt kérdés

Szülés után egyszer jött meg, és azóta semmi. Ovu tesztelgetek, hogy lássam, hogy mi a helyzet, de mindegyik eddig olyan full negatív volt, hogy esetleg egy terhességi teszten szellemcsíknak elmenne. Ma lett egy kicsit erősebb negatív tesztem, reménykedem, hogy hátha mostmár lassan történik valami. Esetleg tudnátok mutatni saját lh sorozatokat, hogy nagyjából be tudjam határolni, hogy ez már lh emelkedés, vagy még mindig a semmi kategória?

[link]

Itt a teszt, ha valaki csak szemre tud mondani rá valamit, annak is örülök. Röviden, ami érdekel, hogy lehet, hogy lesz a napokban ovu, vagy most csak egy picit több az lh, koncentráltabb volt a vizelet, ez még mindig a semmi kategória?

Köszi, ha tudsz segíteni!


jan. 23. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezek pl a múlt havi tesztjeim:


[link]

jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd erősörni a második csík amikor közeledsz az ovud napjához.
jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem erősödtek soha. Tök halvány csíkok napokig, aztán következő nap meg kiverte a szemem, olyan pozitív lett. 20-as lh expect tesztek. 10-es teszt lehet, hogy erősödött volna folyamatosabban, nem tudom 🤷‍♀️
jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!