Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez csak száradási csík?

Ugye ez csak száradási csík?

Figyelt kérdés

Leszögezem,hogy nem szeretnék gyereket!

Ráadásul most 2 napig kórházban voltam ahol röntgenen is voltam és altattak is.

A tesztet esti vizeletből csináltam. Ha jól számolom akkor ma vagyok a 11. Dpo-n.

Időn túl néztem meg a tesztet mert ma jöttem haza a kórházból és nagyon fáradt voltam szóval ahogy megcsináltam a tesztet elaludtam. (Kb két órával ezelőtt)

Most ébredésnél gondoltam ránézek…

Eléggé levert a víz…

Mit gondoltok?

Légyszi ne legyetek bunkók..eléggé megvagyok ijedve.


[link]


jan. 24. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát, csinálj rendeset. Szét is szedted, szürke is, időn túli is. Nem lehet ezzel így mit kezdeni.
jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy ez száradási csík-e, de mindenképp csinálj egy új tesztet, mert időn túl (kb 5-10 perc) nem érvényes, nem leolvasható a teszt valódi eredménye.
jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem szedtem szép. Ez ilyen teszt. Viola a neve és muszáj vagy levenni mert nem lehet a hülye tetejétől látni az eredményt mert az egész narancssárga és fénylik.

Mindenképp csinálok holnap….

jan. 24. 22:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Szét*
jan. 24. 22:09
 5/13 A kérdező kommentje:

Most megnéztem más pozitív tesztet és neki színesebb.

[link]

jan. 24. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem ez pozitív. Én akárhány óráig nézegettem a violáimat, akárhányszor, rohadtul nem volt rajta két csík. Sem száradási, sem szellem, sem lidérc, tényleg semmi.
jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Basszus…ajjj

Görcsöl a hasam már vagy 5 napja folyamatosan. Lehet,hogy beágyazódástól akkor…?

Azt hittem megfog jönni.

Nagyon nagyon remélem hogy nem pozitív.

Reggel csinálok újat a reggeli vizeletből.

jan. 24. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok azért, hátha csak kifogtál egy gyári hibás tesztet. Csodálkoznék rajta, de bármi megeshet. Majd megírod, hogy mi lett végül? Egyébként ha terhes is vagy, még lehet kémiai is. Bár gondolom ez per pillanat nem vigasztal :/
jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Időn túl nézett teszt nem teszt.

Csinálj egyet normális időben holnap

jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt már párszor, hogy egyik nap volt egy halvány pozi tesztem, másnap reggel a következőn már annyira sem látszott. Azt már nem is mondtam volna pozitívnak. (Tipikus kémiai.) Úgyhogy még reménykedhetsz.
jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!