Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat minden ciklusban...

Mitől fájhat minden ciklusban a 4. dpo-n a jobb oldali petefészkem?

Figyelt kérdés

Lh tesztek alapján tudom, hogy ez a 4. Dpo szokott lenni, előtte azt hittem ez az ovum.

Tompán, de jó erősen feszítő érzés, ami órákig tart, aztán egy melegség érzéssel elmúlik. Van, hogy rettenetesen fáj, van hogy csak nagyon. Többnyire tisztán a jobb oldalon, de vannak hónapok, amikor a bal oldalon is egyszerre érzem, de csak enyhén.

Vajon ha van ilyenkor előjön ez a fájdalom, baba tuti megint nem sikerült?


jan. 25. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szakértő és nem is akarlak megbántani, de szerintem ezt egy nőgyógyásznak megkéne mutatni , nem-e ciszta vagy valami más okozza.. főleg ha babát szeretnétek

Itt nem hiszem, hogy találsz erre választ

jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ebbe a honapba kb a 2 dpo. Kornyeken elkezdett fajni mind ketto oldalt a petefeszkem es a derekam ez tart 4 napja.voltam dokinal es annyit latott hogy mind a 2 petefeszkembe volt tuszorepedes. Szoval nem azert fajt nekem mert ovu elott vagyok pedig ugy fajt.
jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2!

Végülis mondott valamit, hogy akkor miért fáj?

jan. 25. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem erre azt mondta a doki, hogy a mikor megreped a tüsző, ottmarad az úgynevezett sárgatest, ami dolgozik addig amíg kell és ez ugye mensivel kiürül, vagy terhesség esetén marad amíg a méhlepény nem veszi át a szerpeet.


Ez a legtöbbször irritál odabent és ezt érezzük mint petefészek szúrka. Van aki jobban megérzi, van aki soha nem érzi és van aki csak néha. Nekem is pl minden alkalom a bal petefészeknél van, évente talán egyszer érzem a jobbnál.

jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!