Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step 20-as LH teszt kb 3...

One Step 20-as LH teszt kb 3 napja "majdnem" pozitív. Ez normális?

Figyelt kérdés

Csatolok képet a tegnap esti és ma reggeli ovu tesztből (tudom, reggel nem kell/szabad, csak kíváncsi voltam, kijön-e más eredmény), de előtte, vasárnap is kb. ilyen teszt jött ki délután és este felé is, mintha nem menne át még pozitívba de már majdnem. Ez az első hónap amit végig követek, ezért vagyok kicsit összezavarodva, hogy most akkor mi is van :) Naptár és tünetek alapján vasárnap volt ovu.


Ma délután még majd csinálok egyet a megszokott időben, mindig ilyen 1 és 5 óra körül szoktam csinálni.


Tud valaki segíteni? Van valakinek tapasztalata ezzel a teszttel?


Tegnapi: [link]


Mai: [link]


jan. 30. 07:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy átlag 28 napos a ciklusom, a 11.napon kezdtem el az LH tesztet és most a 17.nap van már.
jan. 30. 07:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig használtam ezt a tesztet (előírás szerint), sosem lett pozitív, de terhes lettem.
jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzékenyebb tesztet kellene használnod.
jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-es húha, akkor lehet tesztet kellene váltanom..:D neked is mindig kb ilyenek voltak?


#3 valahol azt olvastam, pont hogy nem érzékenyebb kellene hanem pl 25-ös.

Az érzékenyebbel nem ugyanez lenne a helyzet mint a 20-assal?

jan. 30. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, igen, elírtam. Kevésbé érzékeny kellene, igen.
jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ugyan én David tesztet használtam (20-ast), de egy hónap után felhomályosítottak, hogy rosszkor csinálom :D Mindig munka után 4-5 körül csináltam, de este "kell" 7-8 körülre javasolták.


Utána már lett is pozi tesztem a következő hónapban.

jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia utolsó, köszi a tippet, meglesem ma este és legközelebb akkor kipróbálom ebben az időpontban! :)

A David teszt "jobb"? Vagy amikor délután csináltad, neked sem lett ilyen erős pozitív?

jan. 30. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy jobb e a másikkal nincs tapasztalatom. Délután nekem se lett erősebb. Aztán ahogy váltottam időpontot hirtelen hoppá :D máris jobb lett a helyzet :)
jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglesem így mindenképp, köszönöm! :)
jan. 30. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!