Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyaknyák vagy távozó spermium?

Méhnyaknyák vagy távozó spermium?

Figyelt kérdés

Együttlét után a spermium nagy része egyből tàvozik. Viszont előfordul, hogy utána még 1-2 napig nagy mennyiségű, vízes nyákot is látok mosdóhasználat után. Ilyenkor soha nem tudom eldönteni, hogy ez a méhnyaknyákom vagy esetleg a spermium maradéka. Nehezen tudom így behatárolni, elkezdőtött-e a termékeny ablakom.

Veletek is előfordul, meg tudjàtok különböztetni?



jan. 30. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem soha nem ürült napokig.
jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Tehát ha másnap vagy két napra rá oralozik neked a pasid, még rafolyik a sperma. Ne röhögtess. Nem napokig távozik.
jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: köszi!

2: nem olyan nagy mennyiségről van szó. De tényleg nem kéne már ott lennie.

jan. 30. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Hát én nem tudtam megkülönböztetni, de annyira nem érdekelt. A termékenységtudat három jelet figyel együttesen, én úgy vettem, amikor baba volt a cél, hogy ilyenkor egy kiesik, azzal nem tudok számolni, ennyi.

Én is szoktam érezni még másnap, hogy ez nem az én nyákom. Egyszerűen mert nekem nincs ennyi és az sem ilyen érzés.

jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4., nagyon köszönöm!

Én is a termékenysègtudat módszert csinálom, és igazad van - a nyákfigyelést ilyenkor kicsit hanyagolom. Majd utólag a testhő emelkedésnél kiderül, volt-e ovu. :)

jan. 30. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van. :) Illetve ha régóta figyelgeted magadat és a ciklusaidat és az rendszeres, akkor nagyjából már az alapján is betudod lőni, hogy mikor van a termékeny időszakod. Ha esetleg fájdogál a hasad/derekad is ovunál, akkor pláne. Méhnyak alapján is lehet érezni, hogy valami alakul, szóval nem feltétlenül kell érezni a nyákot. Nekem teljesen más állag volt, mint akkor, amikor nem voltunk együtt védekezés nélkül termékeny időszakban.

Ha jött termékeny időszak, akkor 2 naponta együtt voltunk és meg is lett az eredménye. Már másodszor. :D

jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* Ha jött A termékeny időszak... így értelmesebb.

Az pedig lemaradt, hogy utólag pedig igazol a hő, ahogy eddig is. :)

jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod! :)

Nekem rendszertelen a ciklusom, néha késik az ovulációm. Viszont minden jel szépen látszik előtte-utólag.

jan. 30. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!