Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjam ki a nemvárt...

Hogy bírjam ki a nemvárt napját a teszteléssel?

Figyelt kérdés
Direkt csak 5 db tesztet vettem erre a hónapra. 9 dpo-nál járok és már csak 2 db van meg belőle... Ma reggel és most pár perce is teszteltem, nyilván mind negatív volt :(
jan. 30. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De minek 5 tesztet elhasználni? Várd ki az esedékes menstruáció napját és akkor csinálj egyet. Szóval pontosan elég lett volna egyet is venni. Kezdj magaddal valamit, olvass, sorozatozz, sétálj, bármit.
jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez beteges 🙄. De így ha nem akarod ellőni idő előtt az összeset, akkor kénytelen leszel várni. Mert ha mensi előtt 2 esetleg 3 nappal tesztelsz az még talán oké...de így.
jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy nem csinálod meg és kész. Mi ezen olyan bonyolult? Nem a tesztelésen múlik, hogy terhes vagy-e vagy sem...
jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt az eszemmel tudom, de nem bírok magammal... Ha el is terelem valamivel a figyelmem, ahogy egy kis szünet van máris ezzel vagyok elfoglalva :( Ez még csak a harmadik próbálkozós hónap amúgy. Mindig bizakodom, hogy na hátha mar
jan. 30. 19:56
 5/23 A kérdező kommentje:
Hátha már látszik és akkor onnantól tudni fogom*
jan. 30. 19:57
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
ha nagyon szeretnél korán tesztelni már, akkor is 10.dpo az első kb mikor van egy kis esély rá, hogy már láthatod, de inkább a 12.
jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vágj ki még több pénzt az ablakon, 20 teszttel indulj neki a hónapnak.
jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Vagy tesztelsz egy halvány pozitívat és másnap megjön. Sokkal jobb, tényleg:D


Én az első negatív teszt után megfogadtam, hogy akkor tesztelek, ha már tuti pozitív lesz. Így tettem, kétszer volt pozitív tesztem és még mindig nincs gyerekem.


Szedd össze magad egy kicsit és viselkedj felnőtt ember módjára.

jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Akkor onnantól is csak tesztelgetni fogsz állandóan, hogy erősödik-e vagy sem. Ha véletlenül az egyik halványabb lesz, akkor majd jön ide a kérdés, hogy mikor indul a vetélés (mint a napokban vakaki 🤭🤭) meg, hogy az 5-ik héten még semmit se látott az orvos és tiszta ideg leszel. Komolyan mondom én sok nőt itt úgy nyakon vágnék az ilyenek miatt.
jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Még jó hogy holnap is nyitva vannak a boltok és tudsz még tesztet venni!

Egyébként nekem 8.dpon délután egyértelmű pozi volt😊

jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!