Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vágjunk bele?

Hogyan vágjunk bele?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, köszönöm ha elolvasod!


Adott egy szituáció, hogy sajnos a férjemnek kriptozoospermia-t állapítottak meg.

Magánúton csináltattunk minden egyes vizsgálatot.

Az andrológus a vizsgálat után közölte, hogy lombikoznunk kéne.

De semmilyen támpontot nem adott,hogy kihez, hova , mikor stb...

3 éve próbálkozunk, az összes orvos akinél jártunk, mindig azt mondta, hogyha nem sikerül 6hónap múlva menjek újra...

Ma voltam egy új nőgyógyásznál, mert fogalmam sincs, hogy hogyan kell elindulni ezen a rögös úton... Azt mondta, hogy töltsek le egy dokumentumot valamelyik meddőségiklinika oldaláról, nyomtassam ki, hogy milyen vizsgálatok kellenek,mindent megcsinál nekem.


Bután fog szólni, de sok kérdésem van hozzátok!


-Melyik meddőségi klinikát ajánljátok? (Mo.-n belül)

-Hogyan lehet egyáltalán bejutni egy meddőségi klinikára?


-Milyen vizsgálatok eredményivel érdemes felkeresni őket?


-Milyenek a várakozási idők?


-Érdemes egyáltalán belevágni?


Nagyon el vagyok keseredve.

Borzalmasan. Sok minden után utána olvastam, rengeteg vitamint beszedtünk már amit ajánlottak az orvosok....

Rettenesen félek a lombiktól, hogy nem fog sikerülni az sem.

Egyetlen egy vetélésem volt, majdnem beleőrültem a fájdalomba.

Az is egy csoda volt, hogy ilyen szar leletekkel valahogyan sikerült.



#lombik #férfi meddőség #Meddőségi központok
jan. 30. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi!


Keress egy számodra szimpatikus meddőségi klinikát. Mi Kaposvár közeliek vagyunk, Pécsre járunk, mert ott hamarabb fogadtak minket. A klinika előírja milyen vizsgálatokat kér. Ezeket Pécsen pl a hüvelyi ultrahang kivételével mind meg lehet csináltatni, tehát minden tb alapú. Közben kértek első konzultációra időpontot.

Mi az első konzi előtt vagyunk. Ott a doki el fogja dönteni a leletek alapján hogyan tovább, ha úgy van, azonnal kezdik a lombikot.

Sok sikert és kitartást! Kívánom, hogy sikerüljön szülővé válnotok!

jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Érdemes belevágni,hisz gyermeket szeretnétek..Hálistrnnrk.nem.vagxok jàrtas,de hívj fel egy klinikát,nem tudom.nem e magánba szeretnél menni.

Ott elfognak mondani neked mindent!@

Soksikett és kitartást

jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekunk 2 Meddosegi Klinika johetett szoba az egyik Szegeden a masik Budan van :).


Szegedre lett volna kozel 8 honap a varakozasi ido az elso konzultaciora igy Budai Meddosegi kozpontot valasztottuk 2 honap varakozasi idovel.


Mi csak a ferjem felol csinaltattuk meg a vizsgalatokat ami rendben volt.


Ami szukseges hogy fogadjanak egy beutalo mind a ketto felnek haziorvostol vagy nogyogyasztol. Hazassagi anyakonyvi kivonat masolata.


Budai meddosegin 2 vizsgalaton kell tulesnie a ferfi tagnak abbol a masodiknak mindenkepp a meddosegi klinikan. Ezen felul nemi betegsegre leszurik vervetellel.


Nekem semmifele vizsgalatom nem volt meg mert fontosnak tartottam hogy mindent helyben intezzek el.


Ami szukseges a noi reszre :

- vervetel mensi 4-5 napja kozott

- rakszures

- kenet minta

- mammografia (uh)

- atjarhatosagi vizsgalat


Ha ez mind meg van utana konzultacio eddig tudom elmondani :)


Mammografian kivul mindent helyben es amit lehet az ottani nogyogyaszom vegzi el.

jan. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt hogy vercsoportot is neznek a noi tagnak


Es ha nem azzal a nogyogyasszal csinaltatod az atjarhatosagit aki a kenetet veszi meg a rakszurest csinalja akkor a mutet elott egy bemutato neven tartott vizsgalaton is meg kell jelenni

jan. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere amit meg hozzatudok fuzni.. a varolista amit ki kell varni onnantol a ciklus diktal :). Egyebkent meddosegi eljarasban utikoltseg terites is van csak szolni kell minden alkalommal
jan. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!

Sokat segít!

jan. 31. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!