Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0 helyett femibion...

Femibion 0 helyett femibion 1-et lehet szedni?

Figyelt kérdés
Elfogyott a 0-s Femibionom, viszont van esély rá, hogy összejött a baba. Van még pár napom a nemvártig, azért nem biztos, viszont utána már nyilván az 1-et szedném, és akkor meg kidobott pénz megvenni még egy doboz 0-st. Volt valaki aki ugyanígy váltott vitamint?

jan. 31. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vitamin. Ha van benne elég folsav, akkor tökmindegy.
jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy melyiket szeded.

Én soha nem értettem hogy miért árulnak bontott, félig beszedett vitaminokat. Én beszedtem a teljes dobozt, utána kezdtem a másikat, teljesen mindegy hogy nem napra pontosan a második trimeszter első napján kezdtem-e szedni a követekző fajtát.


Teljesen egészséges gyereket lehet kihordani úgy is ha semmit sem szed az ember, tök mindegy melyik vitamin hányas változatát meddig szeded.

jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod amugy hogy van rá esély, hogy összejött a baba? Én addig nem váltanék amíg nincs egy pozitív teszt a kezemben legalább
jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Folsavat szerintem mindkettőbe ugyanannyit raknak, ha jól emlékszem. Én végigszedtem a nullást, voltam kb 7 hetes, mikor elfogyott és csak akkor vettem 1-est.


Szóval amúgy teljesen mindegy melyiket veszed.

jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!