Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erdemes mai nap...

Szerintetek erdemes mai nap mar tesztelnem?

Figyelt kérdés

Regota probalkozunk de ez a honap valamiert mas. 2 nap mulva lenne az esedekes verzesem.

Ovu utan tapasztaltam verzest par oraig majd ra 1 hetre egy csepp volt. 2 napja volt megint egy nagyon minimalis szinte alig eszre veheto, ma megint egy nagyon minimalis.


Lehet ma veszek egy tesztet mert amint kiderul a terhesseg nem lehet felvenni a muszakot a munkahelyemen :). Tudom majdnem biztos vagyok benne hogy ez se az en honapom de ezek meg is felebresztik bennem a remenyt.


jan. 31. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább reggel.
jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem létezik olyan munkahely, ahol ez a kettő nap bármit is számítana a terhessség szempontjából...
jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Várnék 1 hetet
jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap türelem..
jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy nagy cegnel dolgozok.

Egy darabig igy is ment hogy a kismamak dolgozhattak, de mivel nalunk muszak vallalasa kotelezo es allo munka ezen felul megterhelo nehez fizikai munkat kell vegezni igy nagyon sok veteles tortent ugyanugy munkahelyen es azon kivul is. Nagy reszben osszeegyeztetheto volt a munkavegzessel. Ezert a ceg nem hajlando kockaztatni. Amint pozitiv a teszt nem allhat munkaba.

A masik hogy holnap egy rontgenes vizsgalatra kell mennem ezert se mind1. Mind1.

Turelmem egyebkent lenne mert pont nem egy megterhelo idoszakom van a cegnel de a holnapi vizsgalat annal jobban aggaszt.

jan. 31. 18:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor is ráérsz reggel első vizeletből csinálni. Viszont 10es tesztet vegyél mert kb az fogja kimutatni
jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Röntgenen szólj, hogy valószínű terhes vagy. Köpenyt ígyis-úgyis kapsz, csak ügyelnek rá, hogy has, derék részen takarjon.
jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Én 2 tesztet vennék egy ma estére, másik reggel.

Ha vársz 2 vizelés között 2 órát és nem iszol, akkor most este is tesztelhetsz

jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
febr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Este vettem ketto darabos x epilt ami ugye 25 os. Mind a kettonel volt valami halovany csikocska idon belul de nem tudom en erre mar nem adok. Gyenge verzesem van alig alig. Szekrekedesem napok ota ami eddig egyszer se volt ram jellemzo ... Es a mellem is majd le szakad. Reggel szerencsere a vizsgalatot lehetett uh van vegezni igy ez nem okozott problemat. Most varok mert ciklushoz kotott vizsgalatom lenne jovoheten de szukseges lenne hozza hogymeg jojjon a menstruaciom
febr. 2. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!