Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-10 hetes terhességet délután...

9-10 hetes terhességet délután is kimutat a teszt?

Figyelt kérdés

2 normisnak tűnő menstruációm is volt(igaz rövid) az aktus óta, tesztet is csináltam, ami negatív lett(igaz 10 perc után kidobtam).

Mégis olyan, mintha terhes lennék. Fájnak a melleim, főleg a mellbimbóm és állandóan émelygek. Folyás, gyakori pisilés, alhasi görcsök nincsenek. Teljesen bekattanok már ettől.



febr. 12. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt látom, hogy bekkattantal...
febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartogattad volna a negatív tesztet 10 percnél tovább?

Kimutatja, de biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes .

febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan csinálj egy tesztet, ilyenkor már bármilyen teszt kimutatja a nap bármely szakában. Ha terhes lennél véletlenül, ami gyakorlatilag kizárt, akkor viszont számítanod kell rá, hogy a kontroll csík nem jelenik meg normálisan, attól még érvényes a teszt.
febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Megjött a menstruációd.. Ha terhes lennél nem csak pár napig véreznél hanem állandóan.. vagy egyáltalán ha nincs progihiány.. Te menstruálsz nem vèrezgetsz. Nem vagy terhes.
febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de jól érzed, bekattantál.
febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a nemvárt napján is szép 2 csíkos volt nem hogy 10 hetesen
febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!