Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt nagyon...

Szerintetek ez a teszt nagyon halvány pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, ma 3. napja késik a menstruációm. Én negatívnak látom a tesztet, de mintha valami nagyon halovány második csík lenne, ami lehet száradási csík? Na meg ahhoz képest, hogy 3. napja késik, gondolom sokkal inkább kellene látszódnia már.

Mondjatok valamit, Ti egyáltalán látjátok-e azt az esetleges halvány 2. csíkot, vagy nincs is ott semmi. :D Predictor early teszt.


[link]


febr. 13. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
én ezt 3 nap késésnél negatívnak mondanám
febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Én negatívnak látom.
febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Telefonról, max fényerőn, ráközelítve látom, hogy mire gondolsz..

Én azt mondom, hogy vegyél egy facelle tesztet a rossmannban, és csináld meg azt is..

A predi mostanában becsapós, volt, hogy a nem várt napján a tiedhez hasonló halvány csíkocska volt, a facelle negatív, végül aznap este meg is jött.

febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Èn latom rajta a masodik csíkot igaz nagyon halvány.

Vegyél egy másik fajta tesztet.

Drukkolok

febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Látom a csíkot, bár 3 nap késésnél már jól kivehető erősnek kéne lennie. Csinálj egy érzékenyebbet. Amíg nem jön meg, van remény.
febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem biztos az ovud, akkor még pozitív is lehet, én is látom a második csíkot rajta, holnap reggel egy másik fajtával megpróbálnám újra. Ha biztos az ovu, akkor vagy kémiai terhesség, vagy hibás a teszt.
febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt 1 nap késésnél.

Ha nem követted az ovut, akkor lehet hogy picit csúszott.

Reggel ismételd, vagy holnapután, de ilyen teszttel.

febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, #4 válaszolónak pedig a drukkolást is!


#7 válaszoló, és neked amikor ilyesmi volt a teszted, mi volt végül? Az ovu nem biztos, mert csak pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, és nem állt még be a ciklusom.

febr. 13. 09:58
 9/22 anonim válasza:
71%
Kedves kérdező, mi lett az eredmény?
febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 válaszoló, milyen eredményre gondolsz? :)
febr. 13. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!