Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket kérhetek? Lehet...

Véleményeket kérhetek? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bonyolult helyzetben vagyok.Van egy 6 évesem és túl vagyok egy méhen kívülin, 2 spontán vetélésen. Elvileg a kislányom és a méhen kívüli is középidőn túl fogant.

Eléggé változóak a ciklusaim.

Van hogy 30 van hogy 33 napra jön meg. Múlt hónapban autobaleseteztem és majdnem egy héttel előbb megjött. 25. napra.

Belső hasi vérzésem is volt a baleset miatt. Nem ellenkeznénk nyilván ha már lenne kistestvér.

Viszont csak az elvileg menstruáció előtti 2.napon voltunk együtt. Tegnap nem kellett volna megjönnie. Nem is jött semmi fura érzésem sincs, hogy megakarna jönni.

Szerintetek ebből lehetetlen,hogy legyen valami? Nem tudom mennyire borult fel minden a baleset miatt a ciklusomban.



febr. 13. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem, hogy bizonytalan vagy. De mi nem vagyunk jósok.

CSinálj egy tesztet és kiderül.

febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az még semmit nem mutatna még 4 napja voltunk együtt. Még minimum egy 8-10 nap ha nem jönne meg gondolom.
febr. 13. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az utóbbi fél év leghosszabb ciklusát kell alapul venni, ha a késést nézzük.

Most akkor hányadik napon vagy? És hány napja volt az aktus?

14 nappal az aktus után már valószínűleg biztosat mutat a teszt

febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

34 volt a leghosszabb az utolsó fél évben.

32.napon vagyok jelenleg.

29.napon voltunk együtt.

febr. 13. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehát akkor már rég ovuláció után vagy. Vagyis nem eshetsz teherbe ebben a ciklusban.
febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!