Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm....

4 napja késik a menstruációm. 2 negatív teszttel a kezemben, mennyi az esélye egy terhességnek?

Figyelt kérdés

Hogy megsporoljam a tamado kommenteket :

Védekeztünk? - Nem, utoljára 2 hete volt egy megszakításos módszerrel való együttlét

Baj, ha jön a baba? Nem, ezért is választottuk ezt a módszert, ha jön akkor jöjjön


Szombaton kellett volna megjöjjön,de az óta is kevés jel mutat arra, hogy megjönne, hétfőn este migrénem volt és kb 2 napja egyhe alhasi görcsök

Tegnap (kedden) és ma (szerda) reggel is csináltam tesztet, de mindkettő negatív lett.

Ha a hét végéig nincs semmi változás, jövőhéten megyek orvoshoz

Általában eléggé pontos a ciklusom, max 1-2 napos különbségek voltak eddig. Probamunka végén állok és a het eleje óta várom a választ a munkáltatótól, ha véglegesíteni vagy nem a szerződést


febr. 14. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesbbites: utoljára tobb mint 2 hete (17 napja) volt egy megszakításos módszerrel való együttlét
febr. 14. 11:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik és negatív, nem valószínű, hogy terhes vagy.
febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Millió ok miatt késhet. Orvoshoz teljesen feleslegesen mennél. Bármelyik ciklusban előfordulhat késés, akkor is, ha eddig óramű pontos volt.

Ha később volt ovud és akkor voltatok együtt, van esély terhességre, de szerintem nem sok.

febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom stresszelsz az új meló miatt, késhet attól is.
febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondolom a stressz miatt késik. Kizárt, hogy terhes legyél.
febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

"Probamunka végén állok és a het eleje óta várom a választ a munkáltatótól, ha véglegesíteni vagy nem a szerződést"


Na várjál, most leszel új melóhelyen és már első évben le akarsz lépni szülni? Ezért rühellnek minket nőket alkalmazni munkahelyeken. 👌

febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6, csak fel évre szólna a szerződés, szóval emiatt nem kell aggódjanak
febr. 14. 18:49
 8/8 anonim válasza:

Amikor én azt hittem a stressz miatt késik(költözés,új munka) valójában terhes voltam. Lehetsz terhes te is. Mi is a megszakításos modszert választottuk.

Nekem az első tünet az emlőfájdalom volt,nagyon érzékeny volt. Itt azt hittem meg fog jönni mert akkor szokott fájni. De mikor már 2 hete fájt tudtam hogy itt másról van szó

febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!