Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu napján védekezés nélkül...

Ovu napján védekezés nélkül szexeltünk de nem ment belém lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ovu elotti es utani napon is többször együtt voltunk védekezés nélkül de bőven kivette mielőtt elment. PCOs-em van és rendszertelen mensim. Hány százalék van rá hogy terhes lettem?
febr. 16. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
5 százalék.
febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg nem
febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz gyereket, túl kevés, ha nem akarsz, ahhoz túl sok.
febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

50

Vagy-vagy

febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a helyzet, hogy elvileg kizárt, a gyakorlatban meg akinek egyáltalán nem jöhet szóba gyerek, az kapásból terhes lesz.

Nem értem, ha nem akarsz gyereket, miért nem védekeztek??? Egy gyerek nem játék, ha teherbe estél, akkor mit csinálsz? Elveteted vagy megszülöd és utálod, mert nem akartad, hogy legyen???

febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod ilyen pontosan, mikor volt ovud, ha PCO-d van és rendszertelen menstruációd? Nekem nincs bajom, tűpontos volt, mégis úgy lettem terhes, hogy kivételesen majdnem 1 héttel később volt.(Tervezetten, nem felelőtlenségből.)
febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!