Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második babával próbálkozást...

A második babával próbálkozást van itt, aki feladta? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Nem akar jönni a második baba, és a férjemmel azt beszéltük meg, hogy második baba miatt nem szeretnénk továbbmenni meddőségi központba.


Van itt akkor hasonlóképp volt? Mennyi ideig próbálkoztatok a második babával? Mikor adtátok fel? El tudtátok fogadni, hogy egy gyerekes szülők maradtok?


febr. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első gyermekünk eleve lombikkal fogant. A kistesóért még 6 beültetésre mentünk el, ami nem hozott eredményt. Aztán meghoztuk a döntést: nem vállalunk többet, ezzel elengedve a kistesó lehetőségét...

Pár hónapra rá pozitív lett a tesztem. A fiamat nem érdekekte, hogy 'el van záródva' a petevezetékem.

febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig vártunk, megtettünk mindent, és semmi. Kivizsgáltak és megtudtam, hogy nálam van a gond a peteérés terén, de csak 3 hónap múlva tudja elkezdeni a kúrát, hogy rendbe tegyük. Jó, úgy voltam vele, hogy addig átgondolom, akarom-e, utánajárok a mellékhatásoknak. Csináltam mindent (sport), amit előtte nem volt szabad, mert a korai terhesség megszakadhat tőle. Megkönnyebbültem, hogy szerettem volna, de így nem kell újra pelenkázni, hozzá táplálással vesződni. Igyekeztem a nehéz oldalát látni. Másfél hónap múlva új napi rendszerünk volt, remekül éreztem magam, terveztem, és nem jött meg. Csináltam egy tesztet és pozitív volt. Hívtam az orvost, aki közölte, hogy ez szinte mindig így van, ezért mondott 3 hónapot. Ja és vár a hat hetes ultrahangra. Azóta már ovis a kisebb és még mindig nem tudom, mi történt, hogy sikerült.
febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3.nál mondtam max a inszemináció(20 év van a középső és a kicsi között), de előtta sikerült összehozni.
febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi nem adtuk fel, bejelentkeztünk meddőségi központba. Az első konzultáció előtt 1 héttel pozitívat teszteltem.

Különben a meddőségi központ sem ördögtől való, nem kell egyből inszem és lombikra gondolni. Lehet valami apró eltérés van csak egyikőtöknél és gyógyszert kapnál és amúgy természetesen foganna.

Persze nem tudom milyen kivizsgáláson voltatok esetleg

febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Három éve nem akar jönni a kistesó, előtte azonnal jött két terhesség, egy babával. Már mindenhol voltunk belföldön, mindent kivizsgáltunk és szedtem már, de 42 évese, bár még próbáltak bíztatni, hogy ne temessem, a férjemmel kimondtuk, hogy nem reménykedünk tovább, mert ráment a hangulatunkra, a lányunkkal való türelemre, majdnem az egészségünkre. Pont úgy, ahogy feljebb írják, a kellemetlen részekkel nyugtatjuk magunk, hogy már nem kell éjjelente felkelni, minden figyelmünk az egyetlen gyerekünkre öszpontosulhat. Jó lesz így nekünk hárman is.
febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam 88-ban szult eloszor, aztan elvetelt 94-ben es 95 elejen is. Az orvosa azt mondta, ez a sors, hogy nekik csak egy gyerekuk lehet, nem kell ezt bolygatni. Akkor ugy voltak a szuleim, hogy eleg volt ez a ket veszteseg, nem probalkoznak tobbet. Aztan 95 oszen megfogantam, veszelyeztetett terhes volt velem anya, de vegul megszulettem ket ora alatt 2,5 kiloval es 48 centivel a 37. heten.😇
febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!