Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hölgynek maximum hány...

Egy hölgynek maximum hány éves koráig javasolt teherbe esnie?

Figyelt kérdés

febr. 17. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez hülyeség, hogy javasolt, nyilván a klimaxig tud teherbe esni nagyobb valószínűséggel. Mindenkinek más az élet útja, és mások az elképzelései. Nem biztos, hogy akkor fog össze jönni amikor szeretné.

Én 24 és 27 évesen lettem várandós. Nekem így tökéletes volt.

Én 35+ felett már nem vállalnék gyereket, de ez az én véleményem.

febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Szervezet függő is, nekem pl valószínű korai menopauzám van, most várom az első babámat, ha 40 éves koromig összejön a második akkor oké, ha nem akkor 40 felett már nem vállalnám. De van olyan akinek még 45 évesen is simán összejön
febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a kérdésben a biológia szabja meg a határt. Az meg egyéni, hogy valakinek már 30 évesen kimerül a petefészke vagy még 45 évesen sem...
febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Erre valóban nehéz válaszolni. Szervezet és egyén függő. Személy szerint én 40 év felett már nem vállalnék.
febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Klimaxig. A természet már kitalálta, nekünk már nincs mit javasolni.
febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Én azt találtam ki magamnak anno, hogy 33 éves koromig ha nem leszek terhes, akkor nem szülök. Aztán 36 évesen született meg a lányunk. És semmiről sem maradtam le. Nincs ilyen. Amikor összejön minden körülmény, akkor jön.
febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
44-éves szültem 3.-at .
febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

Azért akik itt hirtelen rávágják, hogy nem számít a kor, meg a klimaxig, ők tisztában vanak vele hogy pl. 40 éves kor fölött szülő anyáknál, sokkal nagyobb a kockázat arra, hogy Down kóros lesz a baba? Ezenfelül sokkal több probléma felmerülhet a terhesség során.

Oké, szülni lehet 50évesen, de ki akar beteg gyereket?

febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

#8!Igen. És te tisztában vagy azzal, hogy ma már a legtöbb down baba fiatal anyáknak a gyermeke, mert ők még nem szűretnek, ellentétben az idősebbekkel? Hol olvastad, hogy fiatalnak nem lehet beteg gyereke?

Még várom a teszt eredményét, de ultrahang szerint minden értéke tökéletes, reméljük, a teszt szerint is. 42 éves vagyok. Első (és utolsó) gyerek.

#5

febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

Nem azt írtam, hogy fiatalnak nem lehet beteg gyereke.

Az viszont tény, hogy idősebb korban sokkal nagyobb rá az esély.

febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!