Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem kellett volna de a múlt hónapba pont ovuláció alatt voltunk együtt a párommal, nem élvezett el de tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Bár utána megjött ebben a hónapba ma kéne beteg legyek és nem jött meg. Olvastam a beágyazódási vérzésről és most nagyon kezdtem aggódni, hogy lehet csak az volt a múlt hónapba és nem a rendes menstruáció. Nem volt rövidebb mint máskor a vérzés ideje viszont kevesebb volt a mennyiség.
febr. 17. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha most rástresszelsz akkor lehet hogy késni fog még jobban, amitől mégjobban stresszelsz majd. Szóval érted, nyugi. Ha parázol, vegyél tesztet.
febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem biztos az vagy . Baj?
febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!