Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti együttlétből...

Peteérés előtti együttlétből lány, peteérés napján, utána kisfiú? Kinek jött ez be?

Figyelt kérdés
Nyilván aki pontosan tudta mikor van peteérése
febr. 17. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek, mert a hímivarsejten múlik, semmi köze a peteérés időpontjához.
febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez a nem is tudom milyen elmélet arra alapszik, hogy az Y kromoszómával rendelkező hímivarsejtek gyorsabbak, de kevésbé életképesek. Viszont az X kromoszómával rendelkezők hímivarsejtek lassabbak, tovább maradnak életben. Ezért ha az ovu napján van együtt a pár nagyobb esély van fiúra. De ha az én véleményem számit. Ez netto baromság. Ha véletlenül úgy sikerül valaki erre fogja ha hisz ebben, de így ezt kiszámolni, hogy na akkor tuti csak olyan nemű baba lesz nem fog megtörténni. Kapásból két kollégát tudok mondani aki ebben hitt. 3 gyerek mindkettőnèl mibd fiú és megsúgom lányt akartak. Konkrétan az egész szerencse, hogy az X vagy az Y kromoszómás hímivarsejt ér célba. Minden ilyen elmélet, tyúkszarban lépdelés meg hasonló csak a véletlen műve.
febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Fiú-lány ikreim vannak, meg még nagyon sokaknak.
febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ovu előtt 2-3 nappal voltunk együtt, fiú lett
febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én egy ezzel foglalkozó cikkben azt olvastam, hogy ovu előtt 3 nappal 80%, hogy lány, ovu után 24 órán belül 80%, hogy fiú.

Mi 2 naponta voltunk együtt, egy kisfiú és egy kislány lett.

febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez messze több babonánál. Az, hogy a fiúk gyorsabbak, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem lehet lány, hanem mivel az élmezőnyben több a fiú, nagyobb valószínűséggel lesz fiú. Ugyanúgy, hogy a lányok kitartóbbak sem azt jelenti, hogy hirtelen elpusztul az összes fiú és csak lányok maradnak, hanem a még életben lévők között több a lány. Akinek ezt nem sikerül értelmezni, az ne a bioszt vegye át, hanem matekból a valószínűség számítás című fejezetet.

Egyébként én biztosra tudom, hogy ez alapján lányom lenne. Kb.2hét múlva fog kiderülni, hogy bejött -e. Ha nem felejtem el, megírom.

febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár példa. Tesómék ovu napján lány lett. Barátnőm ovu előtt fiú lett. Nekünk fiú és előtte volt.

Az ha valakinek ez bejött max véletlen nem tény. Vagy ott a példa amit 3-as írt.

febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Napokkal az ovu előtt voltunk együtt, fiú lett.
febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, mi rápróbáltunk kétdzer is, mert szerettünk volna kislányt, de mindkettő fiú lett :D
febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél kétnaponta voltunk együtt, nem tudom, hogy ovuhoz képest hogy jött össze, de ő lány lett.

Második gyereknél nem volt lehetőségünk kétnaponta együtt lenni, így ovuteszteltem, aznap, amint pozitívra váltott a teszt, akkor megoldottuk nagy nehezen, hogy összehozzunk egy menetet, de emlékeim szerint azon a héten egyedüliként. Ő is lány lett.


Az lehet, hogy igaz, hogy a hímivarsejtek más ütemben érnek oda, meg más ideig lesznek életképesek, de az már bizonyított, hogy a petesejt is válogat, így nem feltétlenül a legelső érkezőnek ad utat. Szóval pont nem tudunk semmit tenni, hogy ezt befolyásoljuk.


Amúgy én sem hiszek az ilyesmiben, de megdöbbentő módon a kínai naptáras jóslás viszont nálam tökre bejött. Más kérdés, hogy akkor mindenki, aki velem egykorú és ugyanabban a hónapban esett teherbe, szintén lányt kellett volna, hogy szüljön (mind a két alkalommal, ugye :D ), és ez nyilván szintén nincs így, de ha már véletlen egybeesésekről beszélünk, akkor ez is egy olyan :D

febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!