Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Tabletta?

Terhesség? Tabletta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ilyen nem fordult velünk elő a férjemmel még de most szükségem lenne kis segitségre. Ma este tőrtént vagyis 1 órája. Gumival védekeztünk de miután elment és végeztünk akkor mondta hogy olyan fura volt az egész és félig lecsúszott a gumi. 😬 Elvileg miután elment már nem csináltuk tovább és lejönni is csak félig jött és előtte ment el. Gumi nem szakadt ki mert én is ellenőriztem. A tasakjában pedig ott volt a cucc. Szerdán kell megjönnie a menzeszemnek. Esemény utánin agyalok. Kisebbik gyermekünk 1 év alatt jött össze sárgatest problémák miatt. Szerintetek biztos ami tuti irassak fel holnap tablettát? Ha igen konkrét nőgyógyászatot keressek valahol vagy ügyelet id tud ebben segiteni? Vagy hétfőn az én dokim? De az lehet léső lenne. Köszönöm
febr. 18. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez vényköteles gyógyszer, így csak orvos írhatja fel. Keress fel egy ügyeletet.
febr. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Leggyorsabb módja és nem kell orvoshoz sem menned.

febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Rosszat linkeltem az előbb, ez az.

[link]

febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor mi a gond? Szerintem semmi. Én erre biztosan nem vennék be egy lórugásnyi hormont.
febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már vettem be :) köszi mindenkinek

Utolsó Mit mi a gond?

febr. 18. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4-essel értek egyet, de mindegy is. Kérdező, azt nem érti, és én sem, hogyha a gumiban volt a cucc, és szerinted sem csúszott le annyira, akkor miért vettél be esemény utánit. Komoly hormonbomba, és akár több hónapra is megkavarhatja a ciklusodat, sok mellékhatása lehet.
febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam tudom mennyire csúszott le. Éppen azért ijedtem meg. Fura volt az egész. Megijedtem.
febr. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!