Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen van hogy ilyen korán érzem?

Ilyen van hogy ilyen korán érzem?

Figyelt kérdés

Elmúlt a havim és azonnal az a úgy együtt voltunk a párommal hogy nem védekeztünk. Most vagyok 18.napon. Már második hajnalban van jogy pisilés után ha visszafekszem az ágyba érzem a méhem. Hogy nehezebb. Főleg ha bal oldalamra fordulok.

Éreztem ilyet a Tesóval is de később.

Van ilyen jogy 2 hetes terhességet "érzek" úgymond?


febr. 19. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. Kizárt dolog, hogy azt éreznéd 10-12 nappal az aktus után, hogy terhes vagy.
febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, te jó ég.
febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Az aktus után 10-14 nappal megtörténhet a beágyazódás, ettöl kezdve lehetnek érezhetö tünetek.
febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszámítjuk azt, hogy normális ciklusnál eleve nem is eshettél teherbe olyan korai aktusból, az a legnagyobb probléma ezzel, hogy azt kérdezed: érezheted-e már, hogy nehezebb lett a méhed? Csakhogy eleve nem azon van a hangsúly, hogy érezheted-e, hanem azon, hogy még nem történt semmi ilyen változás a méhedben, tehát nincs is mit érezni.

Ettől függetlenül csinálhatsz egy tesztet, ha nagyon gyanús valami, mert bár nem tudom, hogy mennyi ideig menstruálsz, de alapesetben már lassan két hete lehetett az a bizonyos aktus, ha most a 18. napon jársz, így valószínűleg már mutatná, ha terhes lennél (főleg ha már tünete is van).

febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Tehát most van középidőd. Ilyenkor teljesen normális a gyakori vizelés.
febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4.terhesseg.tudom mit kell érezni.

Köszönöm!

Sziasztok!

febr. 19. 08:19
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező amúgy ha ennyire tudod akkor miért is született meg ez a kérdés?
febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Én se értem, ha ennyire tudod és biztos vagy benne, minek a kérdés?


3 gyerek után nem tudod egyébkénzr azt sem, hogy megtermékenyülés peteéréskor van, nem menstruáció után?

febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
A félidőben az ovut érzed, mondanám, de továbbolvasva, mindez 3 gyerek után, én érzem magam hülyén, hogy ez neked nem jutott eszedbe.
febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is "nehezebbnek érzem" a méhem szülés óta, amikor egy-két napon belül meg fog jönni... Szóval magát az érzést nem tartom kizártnak, de alapvetően, hogy ez tuti terhesség lenne, azt nem feltételezném.
febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!