Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély ilyen esetben?

Mennyi az esély ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Most nem a kioktatásra van szükségem és a negatív véleményezőkre!


A helyzet, hogy fogamzásgátlót szedek, de a tanulás, hogy egy idős asszonyt kell ellátnom stb néha okozza, hogy elfelejtem bevenni a fogamzásgátlómat.

Ez havi max 3 szemet jelent amit vagy később veszek be, vagy mivel kimegyek az időből egyáltalán nem.

Barátom a szex során nem szokott belém élvezni, mert máskor teljesen megborult a hüvely pH-m és a nőgyógyász azt javasolta, hogy teljesen ne élvezzen belém, hogy ne legyenek sűrű gondjaim emiatt.


3 hónapja nem jön meg gyógyszer mellett, olvastam a mellekhatások között, hogy okozhat teljes vérzés megvonást meg a rendszertelen szedés is okozhatja, most 2 napja folyamatosan émelygek, nincs étvágyam, álmos vagyok, és picit gyarapodtam is.


Ez most a hormonjaim megborulását jelenthetik, vagy baba lehet a dologba? 1 hónapja negatívat teszteltem. Most még várom, hogy hátha megjön. 🫠

21l


febr. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben elmennek orvoshoz, egy ultrahang nagyon sok mindent kimutat. És ha ne adj isten, bármi baj lenne, jobb időben megtudni és kezelni. Nekem cisztak miatt csuszkalt a ciklusom, de ez a 3 hónap sok idő

Tesztet pedig csinálj ha aggódsz a terhesség miatt.

febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy nem aggódok a terhesség miatt, mert éppen már elférne a baba, de ha tehetem szeretném a legjobb környezetbe várni és mindent megadni neki. És ha itt is van pocakba, nem szeretném a fogamzásgátlómmal mérgezni.


A ciszta milyen tüneteket okoz?

febr. 19. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, menj el orvoshoz, ne a gyakorin akard diagnosztizálni magad.

Rengeteg tünete lehet egy cisztának/terhességnek/vetélésnek és szinte nulla tünete is lehet ezeknek.


Kérj időpontot a nőgyógyászodhoz.

febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Annyira pontosat sajnos nem tudok neked mondani, viszont okozhat pontatlan menstruációt (nekem 45 nap volt a legtöbb 2 menstruáció között) nagyobb mennyiségű, darabos. Ami viszont nekem nem volt a 6cm-es ciszta mellett sem, fájhat, görcsölhet nagyon a hasad.

Nekem szerencsém volt és felszivodott, de havonta-kéthavonta nézte a doki. Emellett volt több kisebb is időszakosan, de ez volt a legkomolyabb eddig. Itt mar műtétrol is beszéltünk. Most pedig beverzett tüszőm van, ami miatt megyek vissza.

Viszont elvileg a fogamzásgátló kissé blokkolja ezek kialakulását, nekem akkor jöttek sorra, ahogy leraktam.

De ha tudsz menj el orvoshoz, mert tényleg sok minden okozhatja. Lehet "csak" a hormonjaiddal van valami, de az is lehet semmi komoly, de jobb utána járni, hogy te is megtudj nyugodni🙂

febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vérzéskimaradást valószínűleg az okozza, hogy rendszertelenül szeded a fogamzásgátlót, aminek egyébként így (nem élvez beléd a barátod és amúgy akár jöhetne is a baba) a világon semmi értelme, többet árt mint használ ez, hogy ilyen gyakran kimarad egy-egy szem. Csinálhatsz még egy tesztet, de én mindenképpen orvoshoz mennék és gondoljátok át a védekezést, a te helyzetedben a gyógyszer nem a legjobb megoldás.
febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használjatok óvszert. Elmehet benned, és nem kell amiatt aggódni, hogy kimarad egy szem. Fogamzásgátlót így szedni még rosszabb, mint felesleges.
febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!