Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? 13.dpo

Reménykedhetek? 13.dpo

Figyelt kérdés
[link]
febr. 20. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A csík egyértelműen ott van, de nem látom a színét, azaz inkább szürkésnek tűnik, meg 13. napon túl halványnak tűnik, ha 10-es teszt.
febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

igen, 10-es teszt. de már 10.dpo óta csináltam, hátha pozi lesz, de negatívok voltak teljesen. tegnap 12.dpo már feladtam kb, ma 3kor felébredtem pisilni és aludtam tovább, gondoltam minek teszteljek

7-kor szólt az ébresztő és ahogy felkeltem annyira fájtak a melleim, mint még soha életemben. de még akkor is gondoltam tuti csak a holnapra nem várt menstruációt jelzi. aztán gondoltam tesztelek és időn belül ez lett. ahogy megszáradt halványabb lett, de élőben rózsaszín, nem szürke

következő pisiből csináltam egy predit is (nem ittam egy kortyot se a 2 közt) és azon is látszik, de fotó nem adja vissza a színét

febr. 20. 14:25
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]


ez a predi, remélem azért visszaadja a kép. ugyanaz a teszt csak a ház különböző pontjain fotóztam más-más fényekben :D nincsenek szerkesztve

febr. 20. 14:31
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken jobban látszik :)

A Predi egyértelműen pozitív, már csak az a kérdés, hogy honnan tudod, hogy 13. dpo :)

febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanilyen tesztem lett ma 😀 Elvileg csütörtökre nem várom, de nem biztos az ovu.
febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok kedves kérdező. Remelem nekem is hamarosan lesznek ilyen tesztjeim🫶🏻
febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es, 3 hónapig lh teszteltem és hőmérőztem, de az elfogyott, így ebben a hónapban már csak a hőmet mértem. Kedd-szerdára tette az ovut így a szerdával számoltam :) vasárnap, hétfő, kedd és csütörtök voltunk együtt :)


5-ös szorítok :) én holnapra nem várom, de ezek a fránya enyhe mensi görcsök kicsit idegesítenek :D


Gal babavárót szedek, mellé Velfem és inofolic :)

febr. 20. 17:50
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, én sem hittem el, sőt még most sem fogtam fel. Persze remélem erősödik majd a teszt :)

te hol tartasz a ciklusban?

febr. 20. 17:50
 9/22 anonim ***** válasza:
Kedves 8 as. En most ciklus 7 napján vagyok. Újra élesben próbálkozunk, ma voltam kontrollon a nogyogyasznal aki irt fel myo sun port. Étrend kiegészítő de segíti a peteerest es a teherbeesest. Meg meg verhigitot szedek folsavat es elevitet. Úgyhogy reménykedünk hogy sikerult nekunk is a szivárvány babank
febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen az inofolicban is vannak ezek a hatóanyagok meg a gal babaváróról olvastam sok jót és a velfemről, ami valójában magnézium és b6. de hónapok óta valamilyen vitamint mindig szedtem :)
febr. 20. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!